Bu programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim!!

vega
19-01-2006, 04:13   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

Luna programını kurun!!Linki aşşağıda!!! (fakat ayarları Almanca ve İngilizce).Ve kendinizi ve aynı programı(Luna)kullanan insanları,aynı-web-sitesindeyseniz,arkadaşlarınızı,foruma girenleri,seçtiğiniz karakter ve şekillerle görüp,bire bir chat yapabilirsiniz,ayriyeten msn'de olduğu gibi birbirinizi wapcam'le görebilirsiniz.
Bu programın bana hiç zararı olmadı,bilakis çok eğlenceli oluyor aynı web sitesinde birbirimizi görüp haberleşmek,bu bir selam vermek dahi olsa!!
Temiz bir program ve destek veren site,hiç merak etmeyin!!Bu program belkide bir çığır açıcaktır!!
Uzun zamandır dergisini aldığım ve takip ettiğim siteye
daha yeni üye olmak nasip oldu!!
Bu program hepinize hediyem olsun!!!Selamlar,Başarılar!!
Artık site sayfasının üzerinde birbirimizi görmek dileğiyle!!!!!! 20.exe.html

vega
19-01-2006, 04:19   |  #2  
OP Üye
66 mesaj

Linki tekrar veriyorum(aslında yukarıda doğru verdim fakat yanlış işlenmiş herhalde!!

vega
19-01-2006, 05:14   |  #3  
OP Üye
66 mesaj
alıntı:
Gönderen : vega

Luna programını kurun!!Linki aşşağıda!!! (fakat ayarları Almanca ve İngilizce).Ve kendinizi ve aynı programı(Luna)kullanan insanları,aynı-web-sitesindeyseniz,arkadaşlarınızı,foruma girenleri,seçtiğiniz karakter ve şekillerle görüp,bire bir chat yapabilirsiniz,ayriyeten msn'de olduğu gibi birbirinizi wapcam'le görebilirsiniz.
Bu programın bana hiç zararı olmadı,bilakis çok eğlenceli oluyor aynı web sitesinde birbirimizi görüp haberleşmek,bu bir selam vermek dahi olsa!!
Temiz bir program ve destek veren site,hiç merak etmeyin!!Bu program belkide bir çığır açıcaktır!!

Dikkat!!!!!:Verdiğim link-- Windows İnternet Explorer kullanıcıları içindir!!!!!Firefox kullanıcıları sitesinden exe'sini indirsin!!!Çünkü ayrı çalışıyor.Explorer kullanırken,Firefox kullananlarla iletişim(Sadece bu program için geçerli)olmuyor!!!Yada tersi!!!

Banned
19-01-2006, 07:49   |  #4  
Banlandı
1,204 mesaj

teşekkürler

vega
19-01-2006, 10:30   |  #5  
OP Üye
66 mesaj
alıntı:
Gönderen : vega

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : vega

Dikkat!!!!!:Verdiğim link-- Windows İnternet Explorer kullanıcıları içindir!!!!!Firefox kullanıcıları sitesinden exe'sini indirsin!!!Çünkü ayrı çalışıyor.Explorer kullanırken,Firefox kullananlarla iletişim(Sadece bu program için geçerli)olmuyor!!!Yada tersi!!!

[/alinti]
Düzeltme!!!!!!:Firefoxs kullanıcıları için exe'sini indirdikten sonra
ayriyeten plugin'ide yani eklentisinide indirirlerse hem explorer kullananlar hemde Firefox kullananlar birbirlerini görüp iletişime gaçebilirler!!!Firefox kullananlar-Araçlar--- Seçenekler---İçerikten
İzin verilen siteler ve Ayrıcalıklardan şu adresi girmeleri gerekir
----community.lluna.de----yoksa Firefox bu eklentinin yüklenmesini reddedicektir!!!Herhalde kafanızı şaşırtmamışımdır,aslında pekde zor değil.Bu programı--Kontosundan--çalıştırdıktan sonra ne müthiş bir iletişim aracı olduğuna inanamıycaksınız!!!!MSN'i bile ikiye katlar!!!
Bol şanslar!!!VE site sayfalarının üstünde görüşmek dileğiyle!!!

vega
19-01-2006, 11:00   |  #6  
OP Üye
66 mesaj

!!!(Almancası yada İngilizcesi(vede Hollanda)iyi
olana bu programın ayarlarını yaptırın,aslında çok zor değil)!!!!Sonrada Türkçe sohpetlere devam!!!!!!

Der Rote BaroN
23-02-2006, 21:31   |  #7  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

İnternette program hakkında en ufak bir bilgi bulamadım. Rapid'den vermen de bana güvenilir gelmedi açıkçası.

vega
03-06-2006, 00:14   |  #8  
OP Üye
66 mesaj

http://community.lluna.de/
Belki şimdi güvenin gelmiştir! Gülümseme

Son Düzenleme: vega ~ 03 Haziran 2006 00:15
Mirekus
27-06-2006, 02:22   |  #9  
Üye
91 mesaj

ne diyim süper program gerçekten , aynı siteyi gezdiğin insanlarla sohpet edebileceğimi ve ilk akşamdan bı kızla tanışacağımı hiç tahmin edemezdim doğrusu teşekkürler dostum....

turksoftware
29-06-2006, 15:26   |  #10  
Yıllanmış Üye
1,015 mesaj

paylasımın ıcın tskkr...coq guzel bı program

hassoy07
29-06-2006, 19:44   |  #11  
Üye
92 mesaj

ya ben hem fire fox hemde ınternet explorer kullanıyorum fakat bu lınklere tıklayınca ıkısınde de hata mesajı verıyor...nasıl halledebılırım...

dezan
21-11-2006, 03:53   |  #12  
Yıllanmış Üye
114 mesaj

vega'nın en son  verdiği linkten gitmelisn