Bu saat, rutin hayatınıza renk getirecek!

CHIP Online
24-12-2008, 21:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Cycle Life isimli kol saati konsepti, gün içinde size nerede ne yapmanız gerektiğini söylüyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Bu-s ... getirecek_9609.html

Günümüzde birçok insan, rutinleşen hayatlarından yana oldukça dertli. Ancak dünyanın sayılı tasarımcılarından biri olan Andy Kurovets, gün geçtikçe rutinleşen hayatlara biraz daha heyecan katmak için kolları sıvamayı kendine bir borç bildi ve geçtiğimiz günlerde yeni konseptiyle tüketicilerin karşısına çıktı.

Temelde bir kol saati olan Cycle Life'ın en büyük özelliği ise kullanıcılara gün içinde nerede ne yapması gerektiğini hatırlatma fonksiyonuna sahip olması. Şöyle ki, sabah vakti yatağınızdan kalkacağınız zaman saatiniz 'Wake UP' yani 'Uyan' modunu, kahvaltınızı yaptıktan sonra aracınıza bindiğinizde 'Car' yani 'Araba' modunu, iş yerinizde bilgisayarınızın başına geçtiğinizde 'PC' modunu, akşam eve döndükten sonra televizyon izlerken 'TV' modunu ve gün bitiminde yatağa girerken 'Go to Sleep' yani 'Uyku Vakti' modunu gösteriyor.

Bu rutin işlerden birini zamanında yapmadığınızda ise saatiniz bu konuda sizi uyarıyor ve ilgili aktivitenin zamanının geldiğini anında hatırlatıyor.

Şimdilik eğlenceli bir konsept olmaktan öte bir anlam taşımayan Cycle Life, rutinleşen hayatlarından sıkılan ve biraz heyecan arayan kullanıcılar için ilginç bir oyuncak olabilir.

Tüm konu: Bu saat, rutin hayatınıza renk getirecek!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir kol saatini kolunuza takar mıydınız?

Fattur
24-12-2008, 21:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

takmasına takardım da.nerden anlıcak o benim yapıp yapmadığımı :D:D

physfg
24-12-2008, 22:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj

gereksiz...