Bu şarj cihazı biraz farklı...

CHIP Online
26-05-2014, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

İlk görüşte onu sıradan bir şarj cihazı sanabilirsiniz. Ama o, bir şarj cihazından fazlasına sahip!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bu- ... z-farkli_47268.html

Resimlerle: Cebinizin pili çabuk bitmesin

TYLT Energi Travel Charger 2K, standart şarj aletinizin yerini almanın yanı sıra, gündüz ve gece boyunca nerede olursanız olun şarjınızı dolu tutmak üzere tasarlanmış bir ürün.


TYLT, Kickstarter üzerinde başlattığı ve gerçekten kullanıcıların eline ulaşmayı başaran, yenilikçi ve işlevsel ürünler ile kendine zaten bir isim kazanmıştı. Energi 2K ile ise, yeni bir ürün üretim döngüsünün bir parçası olmanız için size sunulan yeni bir Kickstarter projesi.


2K, normal bir şarj aleti gibi duvardaki prize takılarak çalışıyor. Boyutu ve tasarımı ise oldukça makul. Normal bir USB şarj aleti ile şarj edebildiğiniz herhangi bir ürünü 2K ile de şarj etmeniz mümkün. 


Ancak 2K'yı diğer şarj aletlerinden ayıran bir özellik var. Şarj cihazına bağlı olan 2200mAh batarya da kullandığınız ürünle beraber şarj oluyor. Daha sonrasında ise cihazı duvardan çıkararak, katlanabilir fiş kısmını kapayıp istediğiniz yere yanınızda götürebiliyorsunuz. Yani okula, işe, trene, uçağa, maça hatta koltuğunuza giderken bile yanınızda rahatlıkla taşımanız mümkün. İstediğiniz anda, istediğiniz yerde, herhangi bir prize ihtiyaç duymadan da şarj işlemine (şarj aletine bağlı olan bataryanın yardımı ile) devam edebiliyorsunuz.


TYLT, iki yılı aşkın bir süredir bu ürün üzerinde çalışıyor. Firma, artık doğru boyut, kapasite ve fiyata ulaştığına inanmış durumda. Ayrıca, hem AC şarj aletleri hem de yenilenebilir piller ile yeterli tecrübesi bulunan bir Çin firması da, seri üretim için belirlenmiş durumda. TYLT grubunun bundan sonra tek ihtiyacı, firma ile anlaşmak için yeterli paraya ve vasıflara sahip olmak. Daha önce de Kickstarter kampanyalarında başarılı olan firma, bu ürün için de zamanında ve yeterli miktara ulaşan bir kampanya yürütebileceklerini, böylelikle de belirli bir takipçi kitlesi oluşturabileceklerini düşünüyor.

Tüm Konu: Bu şarj cihazı biraz farklı...

Resimlerle: Cebinizin pili çabuk bitmesin

Kaynak: www.chip.com.tr