Bu siteler gercekmi?

Uçkun Akyüz
24-01-2009, 21:11   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
88 mesaj

Emin değilİyi Günler arkadaslar benim bir sorum var daha doğrusu aklım bir şeye takıldı.Şimdi Bazı siteler de reklam izle para kazan sloganları yayılmaya basladı.Bu siteler genellikle kimlik nosu ve banka hesap nosu istiyorlar.Yani üye ol öncelikle diye sartları var ama ben sadece normal üyelik kurallarını okuyabildim,Ben merak ettim şimdi bu sitelere nekadar güvenebiliriz ve dedikleri doğrumu.Eğer böyle sitelerden gelir elde edenler varsa anlatsınlar.zarar görenlerde bi zahmet anlatsınlar.Bunlar gercek ise güvenilir olanlar hangileri.Saygılarımla

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 25 Ocak 2009 11:04
Banned
24-01-2009, 21:15   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

uyanıklar demek tc.kimlik no'u istiyorlar ha! benim anlamadığım nokta banka hesap no'u istemeleri normal ama tc'e kimlik no'u neden istedikleri.

dabbe1
24-01-2009, 21:45   |  #3  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

sakın kanmayın başınıza bela olacak işler çervirebilirler...

Ahmet_79
24-01-2009, 21:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

tc kimlik numaranızla ne işleri varki!

dikkat edin üç kuruş kazanayım derken tokatlanmayın.

Uçkun Akyüz
25-01-2009, 13:29   |  #5  
OP Üye
88 mesaj

Şimdi arkadaslar banka hesap nosunu izlediğiniz reklamlardan gelen puanlar paraya cevrilince hesaba yatacakmış,ama üyenin hesabı ve kimliği doğrulanmak için gerkliymiş,Şimdi su ortaya cıktı benim kanımca kendileri kimseye güvenmedikleri için boyle yapıyorlar.Ya biz onlara nasıl güvenecez.Ben bu yasa kadar öyle aybeden insana para verene rastlamadım.arkadaslar web adreslaride var ama buraya yazarsam bir masum arkadasım kanar onlarada zarara uğrar diye yazmadım.ama karsınıza cıkar mutlaka bir yerlerde.Arkadaslar aman haaa.Cevap yazma ve konuya ilgi gösteren arkadaslara  cok tesekkürler.Saygılarımla.

NCAA
25-01-2009, 19:06   |  #6  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

yok arkadaşım kanma bu tür şeylere dolandırıcılıktan başka birşey değil

Kapalı Hesap (105749)
25-01-2009, 20:29   |  #7  
Kapalı Hesap
280 mesaj

Sen boyle seylere cok takılma senin için karlı olur

akarayel42
25-01-2009, 23:32   |  #8  
Yeni Üye
41 mesaj

Yapmayın arkadaşlar hangi dönemde yaşıyoruz internetten para kazanmak tabiki VAR!Ben 1 yıldır kazanıyorum ve size tek bir site tavsiye ediyorum!SEARCH-EARN Made in Turkey!!!(Serdar Özyaşar projesidir)MSNden hertürlü yardım ediyorum isteyen eklesin.İşte tanıtımım :

Internetten Para kazanmak isteyenlere MSN'den online olarak her türlü yardım ediyorum (ARTIK HİÇ BİR ŞEY BİLMEYENLER BİLE KAZANABİLECEK!)

akarayel42@hotmail.com

Merhaba

Ben Abdullah Karayel

1 yıla aşkın süredir İnternetten Para Kazanmak ile ilgili araştırmalar

yapıyorum.Baya tecrübe edindim ve tatmin olunacak seviyede paralar

kazandım.Artık daha da açılıyorum ve MSN aracılığı ile İnternetten Para

Kazanmak isteyenlere yardımcı oluyorum.Sende yardım ettiklerim arasına

katılmak ister misin?

Eğer istersen tek yapman gereken msn adresimi eklemen.

NOT: HERŞEY ÜCRETSİZDİR.HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇ BİR YERE ÖDEME

YAPMAYACAKSIN.AYRICA UYE OLDUKTAN SONRA HER ZAMAN YANINDA

OLACAGIM SORMAK ISTEDIGIN HERSEYI BANA SORABILIRSIN.

Ayrıntılar ve sormak istedikleriniz için ekleyin : akarayel42@hotmail.com

Uçkun Akyüz
27-01-2009, 15:54   |  #9  
OP Üye
88 mesaj

akarayel 42 arkadasım şimdi bizi yanlıs anlama  ama sana bir tavsiyem olacak.cihip dergisi aylık yayının da her zaman ayın en iyi on sitesi diye  biri bölüm yayınlıyor.Eğer siten orada yer alırsa  yani sen önce chip dergisinin güvenini ve beğenisini alır da o bölümde yayınlanırsa güveniriz.Yani biz ve arkadaslar chip dergisinin yazmadığı hiç bir seye aldırıs etmiyoruz.SAygılarımla.

akarayel42
29-01-2009, 20:26   |  #10  
Yeni Üye
41 mesaj

Arkadaşlar ben sadece Chip Online ın bana çok yararı dokunduğu için bu bilgiyi burada paylaşmak istedim...

Güvenenede güvenmeyenede saygı duyarım..

Ama diyeceğim şu ki ben kazanıyorum ve ilgilenenlere öneriyorum.Benim referans linkimden üye olursanız sevinirim.Referanssız üye olsanız bile birine verilcek referansınız.Bari yabancıya gitmesin benden üye olun.Ayrıca benim linkim ile üye olanlara msnden her türlü online yardım da ediyorum.Her şeyi sorabilirsiniz.

Şu anda büyük bir yarışma var sitede.. (1. olursam 500.000 dolar kazanacağım)

Yarışmaya katılıp da ilk 190'a giren herkes maddi ödül alacak (külçe altın ve para)

Bilgi almak isteyen ekleyebilir (akarayel42@hotmail.com)

buradan da üye olabilir veya siteyi inceleyebilirsiniz.

by_mehmet_emin
03-02-2009, 14:48   |  #11  
Yeni Üye
31 mesaj

Blinko Gibi Sitelerde Yapabilirsin bu İşi Ama Amerika Uzantılı Veya Türkiye'den Tanımadığın web Adresleri İse katılma...

Murd3R
03-02-2009, 15:46   |  #12  
Üye
95 mesaj

Patentli izle kazan türünden sitelerde var. Türkiye de açılmış ve faatliyet gösteren bu tür sitelerin bildğim 1 tanesi hariç hepsi betadır.

mozant
18-07-2012, 16:19   |  #13  
Taze Üye
9 mesaj

İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi'dir[ http://tinyurl.com/7sslgfb ]. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağları üzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarak ürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürün sayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerinden komisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.

Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir. Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System [ http://tinyurl.com/7j6hx2b ] kullanarak site kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilir ve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçi çekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu [ http://tinyurl.com/6o9bbu3 ] yapmalısınız. Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınız olabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.

Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyemem hemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunu yapabilmek için Google'u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .

Bu yöntemleri internetten araştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylar alacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz. Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonunda pek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Bir işe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, Hemen Tıkla, Öğren!

mozant
26-07-2012, 16:51   |  #14  
Taze Üye
9 mesaj

İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi'dir. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağları üzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarak ürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürün sayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerinden komisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.

Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir. Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System) kullanarak site kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilir ve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçi çekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu yapmalısınız. Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınız olabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.

Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyemem hemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunu yapabilmek için Google'u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: http://www.googleilekazan.com .

Bu yöntemleri internetten araştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylar alacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz. Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonunda pek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Bir işe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; http://www.googleilekazan.com, Hemen Tıkla, Öğren!