Bu siteye erişim MA..

Reborn91
11-10-2008, 20:28   |  #1  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

"Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir."

Bumudur yani özgür ülkeden kastımız? Dikkat ederseniz kullandığımız internet yavaş yavaş sansürleniyor. Birkaç adet yazarın blogu şimdiden kapatılmış bile( ki bunlar sadece benim rastladıklarım )

Eskiden girebildiğim çoğu siteye artık giremiyorum. Sakın yanlış anlamayın bunlar +18 içerikli değil. Aksine sosyal yaşam, siyaset adına yayın yapan siteler. Peki size soruyorum...

Noluyor bu internete nereye gidiyoruz Deli

YasarS
11-10-2008, 21:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,238 mesaj

Değerli ALPER şunu iyi kavramak gerekiyorki artık bazı insanlar amacını aşıp üstüne vazife olmayan işlerle meşgul olup vede genç beyinleri yanlış derecede yönlendirme peşine düşüp buda yetmezmiş gibi memleketin huzurunu ve sağlığını olumsuz derecede etkileyen faliyetler içine girmişlerdir.Burda anlatmak istediğim aslında siyasi sayfaların +18 sayfalardan daha tehlikeli olduğu ve ikisininde kontrol altında tutulması gerektiğidir.Eğer internette aşırı özgürlük olursa bunun bedelini ağır öderiz.

Son Düzenleme: YasarS ~ 11 Ekim 2008 21:48
Reborn91
12-10-2008, 01:45   |  #3  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,307 mesaj
YasarS
Değerli ALPER şunu iyi kavramak gerekiyorki artık bazı insanlar amacını aşıp üstüne vazife olmayan işlerle meşgul olup vede genç beyinleri yanlış derecede yönlendirme peşine düşüp buda yetmezmiş gibi memleketin huzurunu ve sağlığını olumsuz derecede etkileyen faliyetler içine girmişlerdir.Burda anlatmak istediğim aslında siyasi sayfaların +18 sayfalardan daha tehlikeli olduğu ve ikisininde kontrol altında tutulması gerektiğidir.Eğer internette aşırı özgürlük olursa bunun bedelini ağır öderiz.
Benim söylemek istediğimde bu zaten. İnsanların düşünce özgürlüğünün engellenmesi. Ben kapatılan pkk sitelerinden, +18 sitelerden bahsetmiyorum zaten. Blog yazarlarının bile siteleri kapatılıyor. Neyse burası siyasete giriyor boşver.

Banned
12-10-2008, 03:30   |  #4  
Banlandı
5,024 mesaj

sana bu konuda katılıyorum arkadaşım interneti gitgide daha çok sansürlüyorlar gidişat hiç iyi değil.düşünceyi sansürleyen zihniyet gene iş başında.bugün blogu kapatanlar Allah bilir yarın neleri kapatır.