Bu Yazı İle Hayatınız Değişecek!

zxcv59
20-08-2017, 22:22   |  #1  
zxcv59 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2017

BU YAZI İLE HAYATINIZ DEĞİŞECEK!Hala daha hayatınıza SABAH UYANIP İŞE GİDEREK,

MONOTON BİR HAYAT SÜREREK,

AYBAŞINDA FATURALARI ÖDEYEREK Mİ devam etmek istiyorsunuz?Sizler de hak ediyorsunuz! Kazanmayı sizler de hak ediyorsunuz! Ne eksiğiniz var?

Tek ihtiyacınızBilgisayar ve İnternet!

Sizesatış ortaklığınıkısaca özetlemek istiyorum. Eğer siz internet üzerinde bir satışa ortak olursanız o satıştan komisyon kazanırsınız. Yani birisi sizin linkinize girip bir ürünü satın almaya karar verirse o ürünün fiyatından belirli bir komisyon kadar ücret banka hesabınıza yatar.

Şimdi kafanızda canlanması için bir hesaplama yapalım. 100 liralık bir ürüne satış ortaklığı yaptığımızı düşünüyoruz ve her aracı olduğumuzda %50 komisyon elde ettiğimizi varsayalım.

Gördüğünüz gibi binlerce liraya sadece günde 2 saat çalışarak ulaşabiliyorsunuz. Biz ablam ile böyle yaparak her gün birçok satış yapıyoruz. Şimdi sıra sizde!

Bu mesleği kimler yapabilir sorusuna gelelim isterseniz.  • SABIRLI OLAN HERKES


  • AZİMLİ OLAN HERKES


  • KENDİNE GÜVENİP İNANAN HERKES


Eğer bu 3 özelliğe sahipseniz her ay binlerce lira kazanmaya hazırsınız demektir.

Bugün Sizlere Yüksek Başarı Oranlarına Sahip Ve Bir O Kadar Değerli İnternet Üzerinden Para Kazanmanın Başarı Formülü = Satış Ortaklığı Eğitim Setini Sunacağız.


Tamamen Güvenli Ve Aynı Zamanda Bu İşi Ek İş Değil Meslek Haline Getirebileceğiniz 7/24 Aktif Para Kazanılabilir Sistem Kuracaksınız.

Diğer (Adsense,Tıkla Kazan, Kısalt Kazan, İzle Kazan) Gibi Yöntemleri Unutun.

GooMass Nedir?

GooMass, Affiliate Marketing yani satış ortaklığı sistemini etkili bir şekilde uygulamayı öğreten, yazılım arayüzü ile sunulan dijital, yazılı ve videolu bir eğitim setidir. GooMass, "Online Satış Ortaklığı" olarak bilinen, ürünlerini internet üzerinden satan kişi veya şirketlerin, ürün satışlarına aracılık eden kişilere (satış ortakları) komisyon dağıtılması suretiyle gerçekleşen para kazanma sistemini ve bu sistemin nasıl etkili bir şekilde kullanılacağını öğreten bir rehberdir.

GooMass eğitim kitinde internet üzerinden sermayesiz veya sermayeli para kazanma yöntemlerini anlatıyoruz. Kısacası bir ürünü satın almaya gerek kalmadan, evinizde internetin başında o ürünü sadece ürün bilgileri veya açıklamalarıyla doğrudan başkasına satmanızı sağlayan satış ortaklığı sistemi üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi öğretiyoruz.
Satış Ortaklığının Tarafları ve Avantajları

Bu sistem kazan ve kazandır mantığında işliyor. Hem siz kazanırsınız, hem de ürün sahibi kazanır.

Ürün Sahibinin Avantajları Nelerdir?  • İnternet teknolojisi sayesinde ürün sahibi siz ve sizin gibi yüzlerce hatta binlerce kişiye tanıtım ve tavsiye yöntemiyle reklam yaptırma fırsatını bulur.


  • Ürün sahipleri hem fiziksel hayatta çalışma imkanı sağlayamayacak kadar çalışana sahip olur, hem de sigorta, yemek, yol ücretleri, çalışanlara araba, arabaların yakıt giderleri, çalışanların giyim giderleri, konaklama ücretleri, maaşlar, ofis giderleri gibi giderler olmadığı için oldukça çok kar eder.


  • Ürünler satıldığında size kazancından bir miktar komisyon öder. Güvenli olması için genelde satış ortağı ve ürün sahibi arasındaki komisyonu aracı bir kuruluş (satış ortaklığı ağları) takip eder. Ürün sahipleri satış ortaklığı sistemi sayesinde satışlarını çok daha hızlı bir şekilde arttırarak yüksek kazanç sağlarlar.


Satış Ortağının Avantajları Nelerdir?  • Sadece interneti kullanarak evden veya işyerinden çalışabilir.


  • Tam zamanlı değil, günde sadece bir kaç saat çalışarak satış ortaklığı yapabilir.


  • Sermayeli veya sermayesiz bir şekilde satış ortaklığına başlanabilir.


  • Satış ortakları kendine ait bir ürünü olmasa bile ortaklık programlarında bulunan ürünleri kendi ürünü gibi internette pazarlayabilir veya kendi sitesinde tanıtarak satabilir.


  • Maaşlı bir kazanç modeli değildir, kazancın üst sınırı limitsizdir. Ucu açık ve geniş bir pazar içerisinde çalışma imkanına sahip olur.


  • Bir satış ortaklığı ağına üye iseniz, ürün sahipleri ile muhatap olmanız gerekmez. İşlemleri doğrudan ağ üzerinden bir kaç tıklama ile yapabilirsiniz.Günümüzde hemen hemen herşeyin internetten satıldığı ve internetten alışveriş çılgınlığının gün geçtikçe arttığı bir dönemde satış ortaklığı, hem ürün sahipleri, hem de satış ortakları için cazip bir pazarlama ve para kazanma ortamı oluşturdu. Biz de bunca zaman içinde gerek yurtdışındaki, gerekse Türkiye'de elde ettiğimiz tecrübeyi GooMass ile bir eğitim seti haline getirerek sizlere sunduk.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgiyi Öğrenmek İçin Tıklayın !!

GooMass Eğitim İçerikleri

GooMass Kiti size internetten para kazanma yolları içersinde başarısını tüm dünyada kanıtlamış en iyi sistemleri, programları, stratejileri ve ihtiyaç duyacağınız tüm kaynakları sunar. GooMass Kiti internetten para kazanma sistemlerinin eğitiminin detaylıca verildiği yazılım arayüzüyle sunulan 6 temel dijital/elektronik kitap, 7 bonus ve görsel eğitim videolarından oluşur:


Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)
Dünyanın en popüler para kazanma sistemi affiliate marketing milyonlarca insana internet üzerinden para kazanma fırsatı sunuyor. Kanıtladığı başarılı sistemi ile Amazon, eBay, Clickbank, WallMart gibi birçok alışveriş ağına hizmet eden, satış ortaklığı ile komisyon kazanma programına dayanan bu sistem Türkiye’de de yerini almaya başladı. Affiliate marketing eğitim rehberi size satış ortaklığı sistemini A’dan Z’ye anlatarak bu sistemde nasıl başarılı olacağınızı gösteriyor.Devamı...


ClickBank Eğitimi
%75’e varan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110.000’in üzerinde aktif satış ortağına ve 70.000 dijital ürüne sahip dünyanın en popüler ve güvenilir satış ortaklığı sistemi. 1998’de kurulan Clickbank, güvenli bir şekilde günde 27.000 den fazla dijital ürün satışı gerçekleştirerek dünyada her 3 saniyede bir satış işlemi yapmakta. 200 den fazla ülkeye hizmet etmekte olan ClickBank internette devamlı yüksek trafik alan lider satış ortaklığı platformudur. Clickbank kitabı, satış ortaklığı.Devamı...


Amazon Associates
Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en popüler alışveriş ağlarından biri olan Amazon.com tüm ürünlerini Amazon Associates Satış ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip olan Amazon.com satış ortaklarına güçlü ve zengin bir teknik yapı sunuyor. Türkiye’de ilk ve tek olan Amazon Associates Eğitim Rehberi sizi tüm yönleriyle Amazon satış ortaklığı programı ile tanıştırırarak size en başarılı satış tekniklerini ve stratejilerini öğretiyor.Devamı...


Xticaret Satış Ortaklığı
Türkiyenin yeni satış ortaklığı ağı Xticaret e-kitap ve yazılım gibi dijital ürünlerden yüksek komisyonlar kazanma fırsatını sunuyor. Xticaret eğitim e-kitabı binlerce satış ortağı ile birçok ürünün pazarlanmasına aracılık eden Xticaret Türkçe satış ortaklığına programlarına giriş yapmak ve başarılı olmak için eşsiz bir kaynak. Bu kitap ile Xticaret.com ile satış ortaklığında başarılı olmanın tekniklerini öğreneceksiniz.Devamı...


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
İnternetin trafiğini yöneten arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için sadece yazılar ve görseller yetmez. SEO ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz. On-Page faktörlerden anahtar kelime seçimine, içerik optimizasyonundan website yapı planlamasına, LSI sisteminden algoritmalara kadar SEO’nun tüm elementlerini içeren dev bir kaynak; SEO rehberimiz sayesinde hem organik sonuçlarda yükselecek, hem de sitenize daha fazla trafik kazandırarak satışlarınızı arttıracaksınız.Devamı...


Google Adwords Eğitimi
Google’ın ücretli reklamcılık ağı Adwords ile dakikalar içinde müşteriler kazanmaya ve satış yapmaya başlayın. Bütçeniz ne olursa olsun Google’ın reklamcılık ağında reklamlarınızı görüntüleyebilir, müşterilerinizle ürünlerinizi uygun fiyatlara bir araya getirebilirsiniz. Fakat göründüğü kadar kolay olmayan Adwords’ü tam performansıyla kullanmak için bilgiye ve deneyime ihtiyacınız var. Adwords eğitim kitabımız ile size söylenmeyen bilgileri edinebilir ve gerekli deneyimi kısa zamanda kazanarak bir Adwords uzmanı olabilirsiniz.Devamı...


Yazarak Para Kazanma
Her sektörden çeşitli web sitelerine içerikler sağlayarak, yani sadece yazı yazarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Makale yazarlığı, işe başladığınız ilk günden itibaren para kazanabileceğiniz bir iştir. İş aramayacaksınız, çünkü müşterileriniz zaten hazır. İnternet kullanımının katlanarak arttığı günümüzde web siteleri internet kullanıcılarının taleplerine yetişemez durumdadır. Bu sebeple internetin her alanında ve hemen hemen her konuda makale yazarlarına büyük bir talep var. Yazarak Para Kazanma eğitimi ile hızlıca, ilk günden para kazanmaya başlayacaksınız.Devamı...


Niş Pazar Avcısı
İnsanları zengin eden stratejilerin bir çoğunun arkasında onların keşfettikleri niş pazarlar yer almaktadır. Deneyimlerimizin sonucunda şunu biliyoruz ki, herkes kendisini zengin edecek niş pazarlar bulabilir. Bu rehberle beraber internette niş pazarları bulmanın en kolay yöntemlerini öğreneceksiniz. Bu rehberin size sunacağı yöntem ve araçları kullanarak siz de internetten para kazanmaya başlayabileceğiniz niş pazarları bulabileceksiniz.Devamı...


VIDEO Eğitim Seti
Görsel eğitimin algılama, anlama, hafızada biriktirme ve uygulama süreçlerinin en önemli pozitif pekiştiricileinden biri olduğu doğrusundan yola çıkarak hazırladığımız videolar ile başarıya giden yolunuzu ve sürecinizi oldukça kısaltacaksınız. GooMass kiti ile edineceğiniz videolar sayesinde kısa sürede satış ortaklığına adapte olacağınıza, etkili kampanyalar, güçlü siteler oluşturacağınıza ve hedef satış sayfalarınızın ziyaretçi sayısını arttıracağınıza inanıyoruz.


Yazılım Arayüzü
GooMass bir e-kitap (PDF) değil, bir yazılımdır. GooMass Eğitim Seti birçok sebepten dolayı bir yazılım ara yüzüyle sunulması planlanarak GooMass, internet etkileşimli bir masaüstü yazılımı haline getirildi. Bu sayede GooMass Eğitim Seti, içeriklerine sürekli yeni bilgiler eklenerek her zaman kolaylıkla güncellenebilir bir araç olmuştur. Ayrıca GooMass yazılımı, içeriklerine sadece GooMass'ı satın alanların ulaşabileceği bir online kimlik denetimi sistemine sahiptir.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgiyi Öğrenmek İçin Tıklayın !!

Satış Ortaklığı Eğitim Setini Kullanan Kullanıcılarımızın Deneyim Ve Yorumları !!White-Fox
21-08-2017, 00:42   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 149
1,042 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2010

 

madem öyle niye pazarını küçültüyorsun sadece sen ve ablan satıp bütün paraları toplasanıza  :D  kaldımı bu tarz şeyler ya.