Bugün, iOS 7'nin günü!

CHIP Online
18-09-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone ve iPad sahiplerinin uzun zamandır beklediği iOS 7 güncellemesi, birkaç saat sonra geliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bugun-ios-7-nin-gunu_42726.html

Resimlerle: iOS 7'den ilk ekran görüntüleri

Apple'ın, yıllardır kullandığı tasarımı baştan aşağıya değiştirecek yeni iOS sürümü, &lt;span style="text-decoration: underline;">yani iOS 7</span>, bugün yayınlanıyor. Daha önce 18 Eylül'de yayınlanacağı açıklanan iOS 7'nin, saat kaçta indirilmeye sunulacağı ise henüz belli değil. Yine de, beklentiler, saatler bu gece 24.00'ı göstermeden önce, güncellemenin indirilebilir hale geleceği yönünde. Daha net konuşmak gerekirse, güncellemeyi saat 20.00'dan sonra kontrol etmenizi öneririz.


iOS 7, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 kullanıcılarına sunulacak. Daha önceki modeller ise, güncellemeyi alamayacak. iPad cephesinde ise, iPad 2 ve sonrası tüm modeller, iOS 7'ye güncellenebilecek. Ancak hem iPhone, hem de iPad için, iOS 7'nin sunduğu özellikler, &lt;span style="text-decoration: underline;">modele göre farklılık gösterebilecek.</span>


Her iOS güncellemesinde olduğu gibi, geleneksel uyarımızı da yapalım: Her ne kadar güncelleme bir sorun çıkartacak gibi görünmüyor olsa da, indirmeden önce mevcut verilerinizi yedeklemenizde büyük yarar var!

Tüm Konu: Bugün, iOS 7'nin günü!

Resimlerle: iOS 7'den ilk ekran görüntüleri

Kaynak: www.chip.com.tr