Bulamayacağım Program Yok Diyen?!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
CrazYShark
18-08-2006, 01:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Dostlar, baya bi süredir MP3 PLAYER UTİLİTİES diye lanet bi programı arıyorum...
Google'da yüzlerce sayfada sadece bir japon forum sitesinde buldum..onda da ne link çalışıyor ne de yazılar okunuyor...
bildiğim program download siteleri bu isme yakın program bile bulamıyor...
ÖDÜL İMKANIM OLSA ÖDÜL VERİRİM!
Yalvarıyorum şu programı bulun bana...

Not: mp3 player larla birlikte geliyor bu program....mtv uzantılı video dosyalarını oynatan playerlerdeki benim ihtiyacım olan..içinde mtv/video converter olması lazım...

Şimdiden teşekkürler...cuma cuma büyük hayır duası alırsınız walla bulursanız...çok ihtiyacım var...

mertmr
18-08-2006, 09:49   |  #2  
Üye
71 mesaj

Bi buna bak bakalım::

Recep Baltaş
18-08-2006, 13:17   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Şimdi şöyle dimi aslında sana o program olmasa da opnun işlvini görecek MTV dosyalarını diğer formatlara çevirebilecek...Hemen bakıyorum...

Hooooooooops

Dostum bu bir program değil bir kere....Bu bir Firmware.....
Dikkat et bak adam Player 'ına uygun olanı indir yoksa kötü olur diye uyarı yapmış...Sonra gelipte buralar....yanlış link verdiniz alet bozuldu diye bize fırça atma...

Site burası gerisi sana klamış...

mertmr
18-08-2006, 23:39   |  #4  
Üye
71 mesaj

Haklıymışsın pardon firmware olayı dikkatimi çekti ama ben o zip paketinin içinde o converter programı vardır herhald sadece onu kullansın diye düşündüydüm ama düşüncelerimi yazıya döküp uyarsam iyi olurmuş

teknOki
19-08-2006, 00:18   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj
CrazYShark
Dostlar, baya bi süredir MP3 PLAYER UTİLİTİES diye lanet bi programı arıyorum...
Google'da yüzlerce sayfada sadece bir japon forum sitesinde buldum..onda da ne link çalışıyor ne de yazılar okunuyor...
bildiğim program download siteleri bu isme yakın program bile bulamıyor...
ÖDÜL İMKANIM OLSA ÖDÜL VERİRİM!
Yalvarıyorum şu programı bulun bana...

Not: mp3 player larla birlikte geliyor bu program....mtv uzantılı video dosyalarını oynatan playerlerdeki benim ihtiyacım olan..içinde mtv/video converter olması lazım...

Şimdiden teşekkürler...cuma cuma büyük hayır duası alırsınız walla bulursanız...çok ihtiyacım var...

senin oynatıcına uyarmı tam olarak bilemiyorum cunku oynatıcının marka model ve versisyonu bilemiyrum bu sayfaya bir bak istersen. http://www.moviecodec.com/topics/10028p3.html

Son Düzenleme: teknOki ~ 19 Ağustos 2006 00:19
CrazYShark
19-08-2006, 02:26   |  #6  
OP Taze Üye
14 mesaj

dostlar; mesaj yazan herkese teşekkür ediyorum...
Bir japon forumunda buldum programı:D:D:D:D
Allah bana İngilizce'yi öğretenlerden razı olsun...ama japonlar bilmiyo ingilizce felan o ayrı..anlaşana kadar belim çatladı:D
Program işime yaradı...
Hatta dün gece yatağımda mp3playerimle ilk filmimi bile seyrettim:D:D:D
Herkese iyi forumlar..
Selametle...

Apo_caKan
31-08-2006, 00:53   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar banada lazım mp3 utilities midr nedir o ama bana amv ye çeviren lazm. bende war ama 128*96 boyutunda çevirio oda işime yaramıo bana 128*128 amv yapan bi program lazm lütfen rica eidorm elinde olan bana versin..

iletişim kurmak için : turkishrapmusic@gmail.com msn adresim

Recep Baltaş
31-08-2006, 01:19   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Ben anlayamadım...Sanırım biz sizn için boşuna rama yaptık...Biz sitenin yapımcısını linkini verdik...Arkadaşımız Japonyadan uğraşmış..

Apo_caKan buyrun yukarıda link verdik...

Konu bence amacına çoktan ulaştı...