Bunu gördükten sonra tartışalım VİSTA'yı

Habit
27-08-2008, 00:07   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

vistanın mavi ekran hatası vermesi bilgisayarda bir hata olduğunu belirtir ama bunu bilmek için incelemek gerekir ilk başta aklıma gelen ise sürücülerinizi kontrol edin derim aygıt yöneticisinde yüklü görünüpde çalışmıyan aygıtlarınız olabilir büyük ihtimalle diğer seçenekler ise standart prosedürler ekrn krt ram vs. ben 8 aydır lisanlı vista home premium kullanıyorum hiç bir şikayetim yok daha önceden bilgisayarımı çok karıştırdığım için her ay xp yi çökertip tekrar kuruyordum ama 8 aydır vistaya elimi sürmedim tıkır tıkır çalışıyor.
VİSTAYI HERKESE TAVSİYE EDİYORUM
sistemim:
e2140 d core 1.6 cpu
2 gb 667 ddr2 ram
160 gb hdd
xpert vision nvidia 9600gt sonic 1 gb ddr3 vga

Habit
27-08-2008, 00:11   |  #27  
Taze Üye
9 mesaj
mcafee23
Sene 2002'de üzerinde 3 sene Windows 98 kullandığım ve mavi ekranlardan bıktığım bilgisayarıma format atıp Xp kurdum kasaya hiçbir bileşen eklemedim kasmasına yavaşlamasına rağmen hiç mavi ekran görmedim inanın.(Demek ki yapınca oluyor.)

Daha sonra üzerinde xp kurulu yeni bir pc aldım yine yıllarca kullandım daha sonra vista ya geçtim mavi ekran tekrar kabusum oldu.Düşünün Vista nın tasarımı için 6 yıl ayrıldı geçmişte hiçbir sürüme bu kadar zaman verilmemişti.
Ve altı yıl sonra çıkan işletim sistemi masmavi ekranlarla bizimle dalga geçer gibi.

Microsoft çalışır yaparsa bugün vista ile mavi ekran gösteren bilgisayarınızda  2 sene sonra hiçbir donanım değişikliği yapmadan windows 7 çalıştırabilirsiniz.

Sözün Özü : "Programlara ve donanıma hata yaptıran işletim sistemidir."

SİZCE NEDEN SİSTEM SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ TÜRKÇE GELMİYOR BİR FİKRİNİZ VARMI türkiye 70 milyon desem bunun 65 milyonu korsan kullanıyor microsoft türkiye ne yapsın hem korsan kullanın hemde destek gelmiyor die yakının bence çok ayıp.

Habit
27-08-2008, 00:22   |  #28  
Taze Üye
9 mesaj

mcafee23 çok özür dilerim bunu senden değil Selçuk İslamoğlu'ndan alıntıyapıcak tım yani üstteki yazdıklarımı sn selçuk islamoğluna söylemek istemiştim

inNteAcoME
27-08-2008, 03:40   |  #29  
Yıllanmış Üye
677 mesaj

dostum yanlış yapmışsın;)
grafigine kapılcaksan macos kullan (başkabişey yok zati)
dostum mesele güvenlik... zahaha

inNteAcoME
27-08-2008, 04:13   |  #30  
Yıllanmış Üye
677 mesaj

dostum sizinki ilk görüşte aşk herelde girmeyelim arnıza
zuhahahsahas