Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz ?

clariss
05-03-2012, 16:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Her şey dahil maximum 1600 TL olmak üzere bilgisayar alacağım ama bir şey olduğunda gidip yaptırabileyim, toplama istemiyorum. Oyun bilgisayarı olacak, rahatça oynayabileceğim bir şey olacak, sıkıntı yaratmıyacak. Yaratırsada garantisi olacak yaptırabileceğim. Hepinizden fikirlerinizi bekliyorum. Pek anlamam ama bunun fiyatı iyi, özellikleri de iyi herhalde ama emin değilim. Yardım eder misiniz ?

http://www.exa.com.tr/pro2000/ma ... 9000-322-16743.html

Son Düzenleme: clariss ~ 05 Mart 2012 16:49
inception
05-03-2012, 17:22   |  #2  
inception avatarı
Yıllanmış Üye
510 mesaj

HD4850 ile oyun oynamayı mı planlıyorsunuz?
Toplama yaparsanız her şekli ile daha iyi olur.
Vatandan %25 indirimle iyi bir pc toplanır ve Vatanda'ki elemanlar montajını yapıyorlar.
Hazır pc alırsanız kasanın kapağının açılması ile garanti dışı kalır ama toplama sistemde parça parça garanti durumu söz konusudur.

Jubei76
05-03-2012, 17:42   |  #3  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Neden hazır bilgisayarda inat ediyorsun ?
Daha önceki 2 konundada sana toplama pc alman önerildi ve hatta çok güzel bir kaç güzel sistem toplandı ama sen hala inatla hazır bilgisayar almak istiyorsun,kusura bakma ama bu kadarda armut piş ağzıma düş olmaz.
Peki tamam senin istediğin gibi olsun madem hazır pc istiyorsun o zaman bizde ona göre yorum yapalım.
Harika bir bilgisayar,tüm ayarları ultra olarak ve 102 ekran tv,de bütün oyunları oynarsın,hiç kaçırma hemen al....

clariss
05-03-2012, 18:06   |  #4  
OP Taze Üye
12 mesaj
Alıntı: Jubei76  
Neden hazır bilgisayarda inat ediyorsun ?
Daha önceki 2 konundada sana toplama pc alman önerildi ve hatta çok güzel bir kaç güzel sistem toplandı ama sen hala inatla hazır bilgisayar almak istiyorsun,kusura bakma ama bu kadarda armut piş ağzıma düş olmaz.
Peki tamam senin istediğin gibi olsun madem hazır pc istiyorsun o zaman bizde ona göre yorum yapalım.
Harika bir bilgisayar,tüm ayarları ultra olarak ve 102 ekran tv,de bütün oyunları oynarsın,hiç kaçırma hemen al....
Kardeşim haklısın valla o zaman bana maximum 1600 TL olan bir toplama önerir misin ? Her şey dahil monitör falanda.