Büyük patron ilk kez konuştu...

CHIP Online
22-03-2010, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Büyük patron ilk kez konuştu: "Eğer vaktinde yetişemeseydim gerçekten ölebilirdim!"

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/buyu ... -konustu_19002.html

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Apple'ın efsane patronu Steve Jobs hala işlerin başında, ancak geçtiğimiz yıl ölümün kıyısındaydı.

Kaliforniya valisi Arnold Schwarzenegger ile konuşan Steve Jobs, eyaletin organ nakliyle ilgili uygulamalarındaki bir reformu destekledi.

Kaliforniya'da vatandaşlar araç plakalarına pembe bir etiket koyarak organ bağışçısı olduklarını gösterebiliyor. Jobs'un desteklediği reform, ruhsat yenileyen sürücülerin organ bağışına evet ya da hayır diyerek buna karar vermesini şart koşuyor.

Geçtiğimiz yıl kendisi de organ nakli beklerken sıra gelmeden ölen 400 Kaliforniyalı olduğunu hatırlatan Steve Jobs çok şanslı olduğunu, mali durumu iyi olduğu için Memphis'e vaktinde uçup organ nakli için yetişebildiğini belirtti ve pek çok insanın bu şansa sahip olmadığını hatırlattı.

Tüm konu: Büyük patron ilk kez konuştu...

İzleyin: İşte ilk Macintosh!

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Steve Jobs bugün Apple'ın başında olmasaydı?

Kapalı Hesap (53751)
22-03-2010, 17:43   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Haberde yer alan fotoğraf bile ne kadar sıra dışı biri olduğunu anlamak için yeter.
Kişisel bilgisayar endüstrisinin oluşmasını sağlamış ve bugün Apple'ın çıkardığı ürünlerle birçok sektöre yön vermektedir. Sadece Apple için değil tüm bilişim dünyası için vazgeçilmez bir adamdır bana göre...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (11) ~ 22 Mart 2010 17:44