C Derleyici..

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
SeRBoY_WHiTe
06-02-2006, 16:31   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj
darkstar
yaw ben C# yazipta  derlediklerimi baska yerde calistiramiyorum.... yani benim bilgisayarimin disinda calismiyo NET olsada olmasada? bi fikli olan varmi?
Kusura bakmayın! Bu ara forumlara takılamadık. Cevaplarınız gecikiyor o yuzden. Ama girelim hemen konuya; .NET FrameWork un derleyip olusturdugun kodu calısabilir hale getirecek versiyonunun, hazırladagın programı çalıştırmak istedigin bilgisayarda yuklu olması gerekli!

darkstar
06-02-2006, 18:59   |  #27  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

sorunda buydu zaten kurulu olmasina ragmen baska bilgisayarlarda calismiyordu. ama  bendeki pcye format attim yani bu nedenden dolari degil baska nedenlerden dolayi ama simdi duzeldi

SeRBoY_WHiTe
07-02-2006, 19:55   |  #28  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Bu çözümde garip! Sonuçta zaten senin PC nde çalışıyordu. Diğerlerinde sıkıntı vardı anladığım kadarıyla. Ama sendeki pc ye format atıyorsun ve sorun gideriliyor...

Yani sendeki .NET(format öncesi) derlerken diğer bilgisayarlarda uygulamanın çalışmamasını sağlayan bir anormalliğe sebep oluyor sonucu çıktı şimdi! Doğru mu???

darkstar
07-02-2006, 22:04   |  #29  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

bende oyle oldugunu dusunuyorum... yani artik duzeldigine gore baska bi ihtimal yok gibi gorunuyor... ama bu bana pek mantikli gelmedi acaba baska bisey buna neden olabilirmiki?

SeRBoY_WHiTe
21-02-2006, 20:58   |  #30  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Bencede pek mantıklı degil! Ama belli mi olur microsoft bu. Belki de bir bug dır yakaladıgın :) Rapormu etsek acaba :D