C diskinin içindekiler gözükmüyor

bambar
20-03-2013, 19:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

arkadaşlar c diskimin içindekiler gözükmüyo ancak aradan yazınca cıkıyor işin daha kötüsü dosyaları silmek istedğim zaman program kaldırddada gözükmüyo c diski doldu ve yeni şeyler yükleyemiyorum neden c diskimin içindekiler gözükmüyor çözüm nedir lütfen yardım edin

Son Düzenleme: bambar ~ 21 Mart 2013 12:54
daMned
20-03-2013, 19:51   |  #2  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
138 mesaj

Güvenli mod'a girip, durum aynı mı bi bakar mısın.

mhmt06
20-03-2013, 20:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

ara dan yazdırıp bulduğun klasörü sağ tıklayıp özelliklerine bak gizlimi değil mi.

DiamondMines
20-03-2013, 23:32   |  #4  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: bambar  
arkadaşlar c diskimin içindekiler gözükmüyo ancak aradan yazınca cıkıyor işin daha kötüsü dosyaları silmek istedğim zaman program kaldırddada gözükmüyo c diski doldu ve yeni şeyler yükleyemiyorum neden c diskimin içindekiler gözükmüyor çözüm nedir lütfen yardım

Resmini eklersen daha iyi anlarız. Bir kere 'temp' dosyasını sil, geri dönüşüm kutusunda bişey bırakma ilk olarak. Ondan sonra gereksiz dosyaları silmeye başlarsın.

murat5038
21-03-2013, 00:07   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Sakın diamondun dediğini yapma ilk önce İmzamdaki Rescue Yazaı indir imajı usb ye veya cd ye yazdır e onu boot edip başlat sonra yönergeleri izleyip yapılandır ve full scan yap açılınca.

Son Düzenleme: murat5038 ~ 21 Mart 2013 00:07
mhmt06
21-03-2013, 00:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,187 mesaj

hayır hayır sakın muratın dediğini yapma. linkteki dosyayı indir içindeki programları çalıştır. sonrada klasör seçeneklerinden gizli dosyaları gösterme yi   ve korunan işletim sistemi dosyalarını gizle yi doldur. çözmediyse sistem geri yükleme yap.  tabii iptal etmemişse.      

http://www.usbuzmani.com/wp-content/2009/06/sil.rar

Son Düzenleme: mhmt06 ~ 21 Mart 2013 00:30
murat5038
21-03-2013, 02:50   |  #7  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Alıntı: mhmt06  
hayır hayır sakın muratın dediğini yapma. linkteki dosyayı indir içindeki programları çalıştır. sonrada klasör seçeneklerinden gizli dosyaları gösterme yi   ve korunan işletim sistemi dosyalarını gizle yi doldur. çözmediyse sistem geri yükleme yap.  tabii iptal etmemişse.      

http://www.usbuzmani.com/wp-content/2009/06/sil.rarsil.rar

Kardeşim dalgamı geçiyorsun yada hiçbişeyden haberin mi yok.

C: diski komple yok diyor, gizli dosya yokki bütün c: de dediklerini yapsın.

Ayrıca verdiğin çözüm ise amvo için bütün antivirüsler amvoyu tanıyor ve kaldırabiliyor microsoft bile engelliyor yani sen başdan savma bir çözüm sunuyorsun ve bunu win8 de uyguladığında reg hatasından sistem çökecekdir.Amvo olduğunu düşündüğün bu kişide de Harici HDD vs varsa takdığında bir daha görünmemesini sağlayacaksın.Çözüm sunduğunu düşündüğün şeyleri araştırıp bir dahakine Söyleyeceksen söyle diamonda dediğim şeyi nedenini sorduğunda isterse anlatırm.ona söyledim diye direk şaka yaptığımı sanıp bana dediğim şeyi söyleme.

mhmt06
21-03-2013, 03:08   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,187 mesaj

şakam için kusura bakma.    bu konularda benden öndesin.  bambar  bu konuda önerilerim geçersiz.

bambar
21-03-2013, 12:50   |  #9  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

bi değişiklik olmadı sıkıntı hala devam ediyor

daMned
23-03-2013, 22:56   |  #10  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
138 mesaj

Bir windows tweak programı ile sorunu çözebilirsin belki. Auslogics BoostSpeed veya TuneUp.

murat5038
23-03-2013, 23:38   |  #11  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Alıntı: mhmt06  
şakam için kusura bakma.    bu konularda benden öndesin.  bambar  bu konuda önerilerim geçersiz.

ö.d kardeşim sende kusuruma bakma ama işde böyle konu sahibini yanıltacak şeyleri sevmiyorum ondan dolayı biraz ters çıkdım.

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
murat5038
23-03-2013, 23:41   |  #12  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Alıntı: daMned  
Bir windows tweak programı ile sorunu çözebilirsin belki. Auslogics BoostSpeed veya TuneUp.

virüsü silmeden o dediğin programları birde bilinçsizce kullanırsa hepten kulanılmaz olur bilgisayarı.

murat5038
23-03-2013, 23:43   |  #13  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Alıntı: bambar  
bi değişiklik olmadı sıkıntı hala devam

Kardeşim kasperskyın virüs bulmuş silmiyorsun resme ilk başda tam bakmamışdım kasperide haliyle görmedim neden silmiyorsun virüsü ve haliyle bu virüs girerken kasper kapalıydı süs olarak kuruyorsunuz bunları zaten.

Rescue yönetimini anladıysan yap sonra gizli klasörleri ve sistem korunan dosyaları aç.bu sefer görünür halde olcaklar.C: yolunda .JS ler var onlarıda sil.

daMned
28-03-2013, 03:38   |  #14  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
138 mesaj
Alıntı: murat5038  

virüsü silmeden o dediğin programları birde bilinçsizce kullanırsa hepten kulanılmaz olur bilgisayarı.

Bilgisayarı bilinçli kullanan, programı da bilinçli kullanır. Önerdiğim programlar zaten öcü değil, aksine doktor olabilecek programlar. Çözüm üretmek varsayımla olmaz. Bildiğini sandığın şeyler bilmediğin şeylerdir. Mesaj kasmanın anlamı yok.

murat5038
28-03-2013, 13:10   |  #15  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Bilgisayarı bilinçli kullanan, programı da bilinçli kullanır. Önerdiğim programlar zaten öcü değil, aksine doktor olabilecek programlar. Çözüm üretmek varsayımla olmaz. Bildiğini sandığın şeyler bilmediğin şeylerdir. Mesaj kasmanın anlamı yok.

Bilgisayarı bilinçli kullanan biri şuanda görmedim bilinçli kullanan kişinin buraya gelip sorunu yazmaması gerekir.Önerdiğin programlarda doktor olarak sıfatlandırıyorsun doktorların kaç hasta kurtaramadıklarını biliyormusun.Ayrıca mesajı dert edene söyle kelimelerini daha yerinde olur.Bilmeyen kişiler mesaj sayısıyla ilgilenir ben sorunla ilgileniyorum beni tanıyan tanıyor seni alakadar etmez mesaj sayım.

daMned
28-03-2013, 19:53   |  #16  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
138 mesaj

Bilgisayarı bilinçli kullanan biri şuanda görmedim bilinçli kullanan kişinin buraya gelip sorunu yazmaması gerekir.Önerdiğin programlarda doktor olarak sıfatlandırıyorsun doktorların kaç hasta kurtaramadıklarını biliyormusun.Ayrıca mesajı dert edene söyle kelimelerini daha yerinde olur.Bilmeyen kişiler mesaj sayısıyla ilgilenir ben sorunla ilgileniyorum beni tanıyan tanıyor seni alakadar etmez mesaj sayım.

Mesaj sayın zaten beni ilgilendirmiyor. Benim burada olma sebebim bir yardımım olur ve bilmediklerimi öğrenmektir. Seninle laf dalaşına girecek değilim. Bildiğin varsa paylaşır yardımcı olursun, benim sözlerimle kendini ıspatlayamazsın. Evet önerdiğim programlar bilgisayar için doktor niteliğinde ve kendilerini kanıtlamış ödüllü programlardır. Bilgin varsa direkt olarak paylaşır yardımcı olursun, benim sözlerimi alıntılamanın anlamı yok. Her konuya yorum yazmak bilgili olduğu anlamına gelmez. Bilmeyen kişiler çözüme bakar mesaj sayısına değil.

murat5038
28-03-2013, 20:19   |  #17  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Mesaj sayın zaten beni ilgilendirmiyor. Benim burada olma sebebim bir yardımım olur ve bilmediklerimi öğrenmektir. Seninle laf dalaşına girecek değilim. Bildiğin varsa paylaşır yardımcı olursun, benim sözlerimle kendini ıspatlayamazsın. Evet önerdiğim programlar bilgisayar için doktor niteliğinde ve kendilerini kanıtlamış ödüllü programlardır. Bilgin varsa direkt olarak paylaşır yardımcı olursun, benim sözlerimi alıntılamanın anlamı yok. Her konuya yorum yazmak bilgili olduğu anlamına gelmez. Bilmeyen kişiler çözüme bakar mesaj sayısına değil.

laf dalaşı istemiyorum diyorsun kendin sataşıyorsun ayrıca mesaj sayısını umursamadığımı yazdım mesaj kasma olayını sen çıkardın ve Mesaj sayısıyla ilgili olduğun kesin.Boşuna evelemene gerek yok Ayrıca çözüm program vererek değil çözerek düzelir.Programın ödül alması iyi olduğunu kanıtlamaz kullanıcıya bakar her program.

daMned
30-03-2013, 23:00   |  #18  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
138 mesaj

laf dalaşı istemiyorum diyorsun kendin sataşıyorsun ayrıca mesaj sayısını umursamadığımı yazdım mesaj kasma olayını sen çıkardın ve Mesaj sayısıyla ilgili olduğun kesin.Boşuna evelemene gerek yok Ayrıca çözüm program vererek değil çözerek düzelir.Programın ödül alması iyi olduğunu kanıtlamaz kullanıcıya bakar her program.

:) Sende birşeyden anlıyorsan, biz boşuna okumuşuz. Kafana göre takıl. Mesaj sayısı ile alakalı olsam her konuya mesaj atardım zaten. Adamlar o programları boşuna kodlamışlar senin tabirinle :) Neyse rahatına bak.