C# Öğrenmek İçin Mükemmel Kaynak

mesut_illegal
14-04-2011, 10:14   |  #1  
mesut_illegal avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj

Merhaba arkadaşlar,
yaztasarla.com olarak 2 yıldır aralıksız bir şekilde programlama eğitimleri ve makaleler yayınlamaktayız.

Bize gelen mailler ve istekler doğrultusunda c#.net için baştan sonra doğru bir eğitim hazırladık içerikleri ekliyoruz ve eklemeye devam ediyoruz.
"İstekler neden dersler baştan sonra kadar hiç bilmeyen veya çok az bilgisi olan birileri için hazırlanmıyordu." Şeklindeydi.
İlk olarak baştan sonra kadar c#.net eğitimleri hazırlıyoruz daha sonra da vb.net, c++ ,java, delphi vs. programlama dilleri içinde baştan sonra kadar eğitim setleri hazırlayacağız.
Sitemizde hiçbir hitari kar amacı gütmeden gönüllü olarak paylaşım yapıyoruz ve her türlü masrafı kendimiz karşılıyoruz.
Sitemizde kalite standartını yükseltmek için kayıt olma zorunluluğu getirdik.Kayıt olmak 30sn sürüyor en fazla.
Sizde bizlere katılmak isterseniz size bilgilerinizi tüm dünya ile paylaşmak isterseniz:
admin@yaztasarla.com mail adresinden veya [email]mesut_illegal@hotmail.com[/email] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
C#.net eğitim bölümü:

Aklınıza takılan soruları sormak veya takıldığınız kısımlarda yardım almak isterseniz:

Forumumuza konu açabilir tecrübeli üyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Öneri, fikir ve isteklerinizi bize bildirirseniz sevinirim.
Saygılarımla...

Mesut Güneş
Software Developer

baydundar
25-09-2012, 02:34   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

mesut bey noldu? sitenize baktım ama yayını kaldırmışsınız. neden böyle oldu?

mesut_illegal
02-10-2012, 14:27   |  #3  
mesut_illegal avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj

Gelen aşırı ziyaretçilere hizmet verebilmek için aylık 150 200TL'yi bulan sunucu masraflarına gerek reklamlardan olsun gerek sponsorlardan olsun bir destek gelmeyince bu masrafı karşılayamadığımızdan yayını durdurma kararı aldık. Yaptığımız masrafları çıkarmak için alanadını da satışa çıkardık.