C6 01

İLLeGaLCoDeMasTeR
12-12-2011, 21:48   |  #1  
İLLeGaLCoDeMasTeR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
241 mesaj

Dokunmatik telefon almayı düşünüyorum.Alternatiflerim arasında C6 - 01 ve Galaxy gio var. Nokia C6 01 8 mp hd kamera çok dikkatimi çekti ama yinede sorayım dedim.C6 nın dokunmatiği nasıl , kullanımı kolay mı ? Menü geçişleri hızlı mı ? Birde şu android meselesi kafama takılıyor.C6 01 android işletim sistemli değil.Bunun çok büyük dezavantajları var mı  galaxy gio ' ya göre ? Kullanıcı yorumlarını okudugumda arada bir donuyor, ağır çalışıyor falan diyorlar.Wifi benim için önemli yeterli hıza sahip mi ? İnternet sayfa görüntüsü nasıl ? 

Biraz fazla soru oldu ama 40 yıl da bir tel alcaz olsun  o kadar :D

beyhan123
13-12-2011, 00:10   |  #2  
Taze Üye
9 mesaj

bende 3 ay önce Nokia C6-01 aldım çok güzel telefon hızlı gerçekten hızlı menü geçişleri olsun çoklu iş yapabilme olsun hızlı birde kap aldım silikon yere düşsedebirşey olmuyor, kamerası gayet iyi fakat kamerasının şöyle bir kötü yanı var bir metin gördün diyelim kitaptan onu net göstermiyor sarsıntılı gösteriyor yani makro modu yok, Kamerası resim çekerken gerçektende güzel Baskı buytunu ayarlayabiliyorsun 8 metreye kadar baskı boyutu veriyor, Flaşlı ve birçok uygulaması var ben seviyorum telefonu ama oldukça ağır yani hangi telefonla tarttıysam hep benim telefonum C6-01 ağır geldi gerçektende ağır eski bir söz vardır Hangisi ağırsa onu al diye o daha dayanaklıdır diye :) galaxy hakkında hiçbir fikrim yok :)

niko6185
13-12-2011, 09:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
886 mesaj

aynen arkadaşım bendede c6-01 var kamerası herşeyi cok güzel dokunmatiği cok hassa menü hızları gayet iyi bi tek yakında aradaşın dediği gibi metinleri cekemiyor ama kaemarsı süper 8 mp hemde hd video kayıt görünüşü falan etkileyici gümüş parlıyo tavsiye ederim param olsa yine c6-01 alırdım hic pişman olmadım hemde samsung telefonlarında bi sorun var şarzları fazla gitmiyor + ömürleri fazla değil piyasada yer edinemiyolar fiyatları cok ergen düşüyo hemde üretimi duruyo ama nokia telefonlar her yönden daha iyi hemde uygulaması cok oyun falan herşey