Cab Uzantısı

kirpikral123
04-09-2009, 12:45   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
772 mesaj

Merhaba,ben windows 7 için bir guncelleme paketi indirdim 27tane guncelleme vardı hepsini kurdum ancak bir tanesi varki bilemedim bu guncelleme nasıl kuruluyor.Uzantısı cab winrar ile açabiliyorum ve açtığımda sdb uzantılı iki dosya çıkıyor ancak burda kalıyorum.Bu guncellemeyi nasıl yuklemem gerekiyor bana yardım edebilirmisiniz?İlgi ve alalakanız için şimdiden teşekkür ederim.

osmanefe
04-09-2009, 12:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

Güncellemenin adıne  birde bu güncellemeleri manuel olarak bir yerden indirdiyseniz bu sorun ondan kaynaklı olabilir cab dosyaları modül dosyası gibidir yanı bir programın başka bir şeye uyumsağlamasını sağlayan kabin parçasıdır o cab dosyasının bir install seçeneğini olduğunu hiç görmedim genelde bu tarz dosyaları asıl install sırasında olması gerekn yere yerleşmesi gerekiyor siz yindebi neyin güncellemesi olduğuna bir bakın. Ama her halukarda cab dosyasının doğru yere kopyalasak bile doğru işlevi pek sağlayacağına inanmıyorum.

xmentr
04-09-2009, 15:05   |  #3  
Üye
65 mesaj

dostum senin sözünü ettiğin güncellemeleri ve kaynaağını biliyorum. Sana tavsiyem onları tekrar kaldırman çünkü windows 22 ekimde kendi güncellemelerini açacak. Bu tarihe kadar windowsa güncelleme yok, güncellemeye gerekte yok. onların hepsi sahte. bende ilk çıkan 8 güncellemeyi yüklemiştim sonra kaldırdım. biraz sabırlı olmak lazım yoksa acele edeyim derken boşu boşuna yeniden format atmak zorunda kalırsın.her format bilgisayarının ömründen biraz çalmak demek. gereksiz yere ne siz üzülün ne de bilgisayarınız demi :)

melen
04-09-2009, 16:05   |  #4  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj

@xmentr Yanıt budur.

xmentr
04-09-2009, 17:24   |  #5  
Üye
65 mesaj
Alıntı: HP-Tubos Melen  
@xmentr Yanıt budur.

teşekkürler tek niyetimiz yardımcı olmak.başarabiliyorsak ne mutlu

Mustafa@PC
04-09-2009, 21:47   |  #6  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Neden netten güncelleme indirip kurmaya çalışıyorsunuz. WU üzerinden gelirse yükleyin gelmesse yoktur.

Sorun ne ki güncelleme arıyorsunuz ? İlginç...<
Kurmayın onları.