Çalışmayı Durdurdu?

ezgix
02-05-2011, 23:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Bilgisayarı her açtığımda "Toshiba notebook Registration Reminder çalışmayı durdurdu" yazan bi' pencere açılıyor. Programlara baktım bu isimde bir programda yok. Sebebi ne olabilir sizce? Resim ekleyebilirsem daha açık olur ama beceremedim.

Kapalı Hesap (154227)
02-05-2011, 23:36   |  #2  
Kapalı Hesap
251 mesaj

denetim masasından sorun raporlarına baksana nerden kaynaklandığını belki bulabilirsin

clairvoyant
03-05-2011, 10:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Yüklediğiniz lisanslı bir program varmı ?

ezgix
03-05-2011, 17:16   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

ay9 : Denetim masasında sorunları gider seçeneğini kullandım, başlangıçta çalışmasını istemediğiniz programları seçin kısmında Toshiba notebook registration programı yer alıyor fakat tüm programlar kısmında ya da denetim masasında ekle kaldır kısmında o program yok. Herneyse onu seçtim onarılamadı diye uyarı verdi. Pc'yi kapatıp açtım o pencere tekrar çıkmadı. Önemli bi programmıydı bilmiyorum umarım sorun yaratmaz.

Computeraddict: Lisanslı program derken ne demek istediniz anlamadım ama pc dizüstü, orjinal Windows 7 ve toshiba marka.

Sonuç olarak şimdilik sorunum çözülmüş görünüyor ama programı kapatmış olmamın zararı olurmu ki:S

Kapalı Hesap (200174)
03-05-2011, 18:01   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

"Toshiba notebook Registration Reminder'' türkçesi (Toshiba kayıt hatırlatma) genelde  laptoplar satışa çıkartıldığında beraberinde gereksiz ıvır zıvır çok program verir bunlardan biri hata veriyor senin sorunun bu
denetim masasında toshiba yazan tüm programları kaldır sistemi güzel bir temizle tekrar geri yükle cd veya dwdsi vardır ``K©Lay GelsiN

Kapalı Hesap (154227)
04-05-2011, 23:06   |  #6  
Kapalı Hesap
251 mesaj
"
ay9 : Denetim masasında sorunları gider seçeneğini kullandım, başlangıçta çalışmasını istemediğiniz programları seçin kısmında Toshiba notebook registration programı yer alıyor fakat tüm programlar kısmında ya da denetim masasında ekle kaldır kısmında o program yok. Herneyse onu seçtim onarılamadı diye uyarı verdi. Pc'yi kapatıp açtım o pencere tekrar çıkmadı. Önemli bi programmıydı bilmiyorum umarım sorun yaratmaz.

o sorun yaratmaz merak etme, benim de toshıba da bazı programlar başlangıçta  çalışmıyor artık . Ayrıca başlangıçta kullanmadığın programları kapatıp bilgisayarın açılışını hızlandırabilirsinGülümsemeşunu da söyleyebilirim toshıba'nın kendi programları içinde bana göre daha çok  kullanılanlar; ekran alıntısı, disc creator,pc health monıtor , pc tanılama aracı, dvd player, bluetooth

Kapalı Hesap (154227)
04-05-2011, 23:10   |  #7  
Kapalı Hesap
251 mesaj

sayfana baktım da kullandığın anti virüs avast imiş, avast kurulduktan sonra mı bu hatayı verdi (bende bi kere avast yüklemiştim benim de artık   ondan sonra programım çalışmıyormuş gibi geliyor bana da ondan soruyorum)