Call of Duty Black OPS kurulumda bitmeyen hatalar

AndcrewTR
05-09-2012, 21:36   |  #1  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Call of Duty Black OPS'u korsan olarak aldım. Kurrulum sırasında dosya eksik hatası veriyor. "Yoksay-Yeniden Dene-Durdur" seçenekleri var. Yeniden deneyince aynısı oluyor. Yoksay deyince sonraki çoğu dosyada aynı hatayı veriyor. En sonunda 5.32 Gb Main klasörü, 102 Mb Redist klasörü ve 860 Mb zone klasörünü kurmuş oluyor. Crck atıp açtığımda Steam.api.dll hatası veriyor. Kurulum dosyalarında Setup-1'den Setup-6'ya toplam 7.26 Gb olan 'bin' dosyaları var. Ben bu oyunu nasıl kurarım? Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kara Şövalye
05-09-2012, 23:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Orjinal alın rahatlayın. Beğendim

AndcrewTR
06-09-2012, 00:04   |  #3  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Aslında her zaman korsan oyun yüklerim ama hiç bu kadar saçma bir hata ile karşılaşmadım. Orjinale verdiğim para rüyama girer diye korkuyorum :D

Batuhan Karsan 26
06-09-2012, 00:05   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
Call of Duty Black OPS'u korsan olarak aldım. Kurrulum sırasında dosya eksik hatası veriyor. "Yoksay-Yeniden Dene-Durdur" seçenekleri var. Yeniden deneyince aynısı oluyor. Yoksay deyince sonraki çoğu dosyada aynı hatayı veriyor. En sonunda 5.32 Gb Main klasörü, 102 Mb Redist klasörü ve 860 Mb zone klasörünü kurmuş oluyor. Crck atıp açtığımda Steam.api.dll hatası veriyor. Kurulum dosyalarında Setup-1'den Setup-6'ya toplam 7.26 Gb olan 'bin' dosyaları var. Ben bu oyunu nasıl kurarım? Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

cdciler torrent çıktığından beri bozuk mal satıyorlar.torrentten indir kafan rahat olur.ha kotan motan varsa orjinal alacan mecburi.

Kara Şövalye
06-09-2012, 00:07   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj
Aslında her zaman korsan oyun yüklerim ama hiç bu kadar saçma bir hata ile karşılaşmadım. Orjinale verdiğim para rüyama girer diye korkuyorum :

Orjinal oyunda kurulumda hata yaşama şansınız düşüktür. Bazen CD-Key'i aktifleştirmede sorun oluyor geçersiz vs. diyebiliyor onuda desteğe ulaştığınızda size yeni bir kod veriyorlar ya da adınıza oyunu kaydediyorlar. Merak etmeyin orjinale verdiğiniz para rüyanıza falanda girmez. Restoranda yediğiniz yemeğin parasını ödeyince gecesinde rüyanıza girmiyor değil mi ?

AndcrewTR
06-09-2012, 00:14   |  #6  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  

Orjinal oyunda kurulumda hata yaşama şansınız düşüktür. Bazen CD-Key'i aktifleştirmede sorun oluyor geçersiz vs. diyebiliyor onuda desteğe ulaştığınızda size yeni bir kod veriyorlar ya da adınıza oyunu kaydediyorlar. Merak etmeyin orjinale verdiğiniz para rüyanıza falanda girmez. Restoranda yediğiniz yemeğin parasını ödeyince gecesinde rüyanıza girmiyor değil mi ?

Aslında o şakaydı. Orjinal oyunun kalitesinin ben de farkındayım da aşağıdaki internet cafe'den 2-3 liraya almak yerine mağazaya gidip 50-60 liraya orjinal oyun almak pek iyi bir fikir gibi gelmiyor. Gözünü devirmiş

Kara Şövalye
06-09-2012, 00:17   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj
 Aslında o şakaydı. Orjinal oyunun kalitesinin ben de farkındayım da aşağıdaki internet cafe'den 2-3 liraya almak yerine mağazaya gidip 50-60 liraya orjinal oyun almak pek iyi bir fikir gibi gelmiyor. Gözünü devirmiş

Birinde para hırsıza gidiyor diğerinde hak sahibine tabi vergiler vs. fiyat artıyor derseniz dijital sürümleri var. Oyun bitince hemen geçmeye çalıştığınız "credits" ekranındakiler babasının hayrına emek harcamıyorlar aylarca o oyunlar için. Mutlu Yaşınız büyüdüğünde anlarsınız bunu anca.