Call of Duty Black Ops Sorunum

YunusKaynak
28-11-2012, 01:35   |  #1  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Merhabalar, daha öncesinde Call of Duty Black ops'u sorunsuz bir şekilde kasmadan oynarken nedense aynı sistem aynı işletim sistemi ile uzun zaman sonra denedikten sonra kasıyor. V-Sync açık-kapalı fark etmez yinede kasıyor. En düşüğe getiriyorum yine kasıyor. Normalde Tüm Ayarlar Medium'da Ekranda 1024x768'de oynardım.

• Ram: 2 GB DDR3
  • Ekran Kartı: Radeon HD 5450 (1 GB)

Ekran kartımın kötü olduğunu biliyorum fakat bu ekran kartında oyun kasmıyordu.

Sistem Bilgilerim
  • Casper E6700
  • Windows 7 Starter 32-bit
  • Intel E6700
  • Foxconn
  • AMD (ATI) Radeon HD 5450
  • Onboard
  • Google Chrome
  • Avast! Home Edition
  • 2048 MB
  • - Bilmiyorum -
Banned
28-11-2012, 06:13   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Orjinal mi yoksa cracked mi ?

Kapalı Hesap (153334)
28-11-2012, 12:07   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Call of Duty Black ops'2 de gözümden düştü performansı çok kötü.Medal of honar bf3 ondan iyi.(prf)

Benim bugunekadar keyifle oynadım baglayıcı oyunlar, nfs mostwanted, return the castle wolfeinstiain, maxpyne 1-2, Age of empires 2-3, Crysis 1-2,wolfteam,mu online,minecraft,spore,pes,tekken,mortal kombat, crahsh bandicod,mario, olmuştur.Bu oyunların bana göre çok çok eglenceli, konusu ve her pc de çalışma özelligi vardı.Günümüzde ise bf3, mdl of honer wf, call of dty bop 2, ve benzeri firmalar, sırf yeni pc alın diye, vistalık, yapıyorlar.Kefleri bilir maxpayne 3 sildim.Bf3 de madal of honarı da call of dutuyuda sildim.Aslında maxpye 3 çok başarılı olmuş, fakat crysis 1 2 etkisi verdi pc de.Crysis 1 çok agırdı fakat crysis 2 yi çok begendim.Ben bilgisayar oyun sektörü, beni yeni pc almaya zorlaması degil, kendim nezaman istersem ozaman pc degiştiririm.Batman Archam City ekibine teşekkür ediyorum,Adamlar bu firmalardan daha büyük bir haritaya sahipler, çok detaylı ve zahmetli bir oyun yaptılar benim pc de bile kasılmadan oynuyor age of empires kadar zek aldım.Ben age of çok severdim özellikle multi.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (246261) ~ 28 Kasım 2012 12:32
YunusKaynak
28-11-2012, 12:34   |  #4  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Call of Duty Black ops'2 de gözümden düştü performansı çok kötü.Medal of honar bf3 ondan iyi.(prf)

Benim bugunekadar keyifle oynadım baglayıcı oyunlar, nfs mostwanted, return the castle wolfeinstiain, maxpyne 1-2, Age of empires 2-3, Crysis 1-2,wolfteam,mu online,minecraft,spore,pes,tekken,mortal kombat, crahsh bandicod,mario, olmuştur.Bu oyunların bana göre çok çok eglenceli, konusu ve her pc de çalışma özelligi vardı.Günümüzde ise bf3, mdl of honer wf, call of dty bop 2, ve benzeri firmalar, sırf yeni pc alın diye, vistalık, yapıyorlar.Kefleri bilir maxpayne 3 sildim.Bf3 de madal of honarı da call of dutuyuda sildim.Aslında maxpye 3 çok başarılı olmuş, fakat crysis 1 2 etkisi verdi pc de.Crysis 1 çok agırdı fakat crysis 2 yi çok begendim.Ben bilgisayar oyun sektörü, beni yeni pc almaya zorlaması degil, kendim nezaman istersem ozaman pc degiştiririm.Batman Archam City ekibine teşekkür ediyorum,Adamlar bu firmalardan daha büyük bir haritaya sahipler, çok detaylı ve zahmetli bir oyun yaptılar benim pc de bile kasılmadan oynuyor age of empires kadar zek aldım.Ben age of çok severdim özellikle multi.

Çok mu yanlız sın ? Alakasız şeyler yazıyon :D İçini dökücek yer mi aradın :D

Son Düzenleme: YunusKaynak ~ 28 Kasım 2012 12:35
Kapalı Hesap (153334)
28-11-2012, 15:35   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj
Alıntı: YunusKaynak  
 Çok mu yanlız sın ? Alakasız şeyler yazıyon :D İçini dökücek yer mi aradın :D

Yanlızlık konusunda evet yanlızım.Fakat bu konuları yazmamla ne alaka onuda anlamadım..İçimi dökmek istesem bir sürü arkadaşım var onlara dökerim sana değil.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (246261) ~ 28 Kasım 2012 15:36
Kapalı Hesap (246261) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
YunusKaynak
28-11-2012, 21:53   |  #6  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj

Çözüm bilen ? :(

Banned
28-11-2012, 22:26   |  #7  
Banlandı
939 mesaj

Oyun orjinal mi kopya mı ? Önemli olan bu.

YunusKaynak
29-11-2012, 00:27   |  #8  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj

İllegal Cracked yazdım ya ? :(

Banned
29-11-2012, 03:13   |  #9  
Banlandı
939 mesaj

Tamam şimdi konun kapanmasını bekliyorsunuz. Emek hırsızlarına yardım etmiyoruz.

YunusKaynak
29-11-2012, 16:05   |  #10  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj
Alıntı: Greatness  
Tamam şimdi konun kapanmasını bekliyorsunuz. Emek hırsızlarına yardım etmiyoruz.

Sana hak veriyorum fakat Call of Duty oyunlarının Demoları olmadığında önce korsanı deneyip sonra Multiplayer oynamak için Satın Alıyorum. Oyunun çalışıp çalışmayacağını nerden biliyim ? Örnek MW2'yi 1-2 Ay Korsan oynadım beğendim gttim Orjinalini aldım.. İnanmazsan Steam ID'de verebilirim :D

Banned
29-11-2012, 16:18   |  #11  
Banlandı
939 mesaj

System requirement Dan buddy

YunusKaynak
29-11-2012, 17:35   |  #12  
YunusKaynak avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj
System requirement Dan

Peki neden daha önce medium ayarlada kasmıyordu ? Gerçekten yani sorunsuz kasmadan oynuyordum oyunu

Banned
29-11-2012, 22:53   |  #13  
Banlandı
939 mesaj

Onu demek istemiyorum. Diyorsun Demo yok diye ama System requirements a bakıp yapabilirdim. Oyunu korsan indirmek için tipik bahaneler: Demosu yok. MP'si yok, Türkçe dil desteği yok, güzel değil para vermeye değmez. Arkadaşlar kafanızda böyle yargılara varmayın. Her indirdiğiniz oyun hırsızlıktır ve yapılan emeğe saygısızlıktır. Eğer paranız oyuna yetmiyorsa, indirime girmesini bekleyin. Emin olun çok uygun fiyata alacaksınız.

Kara Şövalye
30-11-2012, 10:37   |  #14  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj
Onu demek istemiyorum. Diyorsun Demo yok diye ama System requirements a bakıp yapabilirdim. Oyunu korsan indirmek için tipik bahaneler: Demosu yok. MP'si yok, Türkçe dil desteği yok, güzel değil para vermeye değmez. Arkadaşlar kafanızda böyle yargılara varmayın. Her indirdiğiniz oyun hırsızlıktır ve yapılan emeğe saygısızlıktır. Eğer paranız oyuna yetmiyorsa, indirime girmesini bekleyin. Emin olun çok uygun fiyata alacaksınız.

Buradaki insanlara bunu anlatmanız zor zira çoğunun yaşı küçük. Oyunları ilk çıktığında hemen torrent yaparlar sonra yok bu oyun bozuk, yok sorunlu, yok şöyle, yok böyle diye uğraşırlar. Orjinal oyun alan birisiyimdir ve şu ana kadar çıktığı zaman aldığım ilk oyun; Assassin's Creed III ,  daha öncesinde aldıklarımı hep indirim zamanlarını bekleyerek aldım. İndirimden aldığım en büyük örneğe gelirsek mağaza fiyatı 150 TL olan LA Noire'ı 5.74$ vererek aldım yaz indirimlerinde. Beklenirse çok güzel indirimler oluyor belirli zamanlarda keza yine indirimlerle Specs Ops The Line'ı 6$'a aldım.

Uzun lafın kısası; indirim kampanyalarını takip ederek çok rahatlıkla orjinal oyun alınıyor. Masum

Son Düzenleme: Kara Şövalye ~ 30 Kasım 2012 10:38
Banned
30-11-2012, 16:51   |  #15  
Banlandı
939 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  

Buradaki insanlara bunu anlatmanız zor zira çoğunun yaşı küçük. Oyunları ilk çıktığında hemen torrent yaparlar sonra yok bu oyun bozuk, yok sorunlu, yok şöyle, yok böyle diye uğraşırlar. Orjinal oyun alan birisiyimdir ve şu ana kadar çıktığı zaman aldığım ilk oyun; Assassin's Creed III ,  daha öncesinde aldıklarımı hep indirim zamanlarını bekleyerek aldım. İndirimden aldığım en büyük örneğe gelirsek mağaza fiyatı 150 TL olan LA Noire'ı 5.74$ vererek aldım yaz indirimlerinde. Beklenirse çok güzel indirimler oluyor belirli zamanlarda keza yine indirimlerle Specs Ops The Line'ı 6$'a aldım.

Uzun lafın kısası; indirim kampanyalarını takip ederek çok rahatlıkla orjinal oyun alınıyor. Masum

Kesinlikle. Bence de yaşları küçük olduğu için olayın farkında değiller. L.A Noire'ı ben yüksek bir ücrete almıştım ama geçen sene 5 $ oldu. işte bekleyeceksiniz acelesi yok. Borderlands 2'yi 50 TL'ye aldım Steam'de ya da Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldiers PSN'de özel indirime girmişti ve sadece 50 TL'di. Temmuz'du oyun çıkalı 2 ay olmuş. Steam de daha baba indirimler var. Bir de şu kadar söyliyim Steam'den aldığım hiç bir oyun sorun çıkarmadı. Yok Crackmiş yok sorunmuş falan. Tabi Windows kullanmıyorum bunun etkisi olabillir.