Call of Duty MW3 Ürün kodu

xeLis
22-08-2013, 15:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar ben 98 TL ye Call of duty MW3 aldım bilindiği gibi online steamden oynanıyo.

Ben bunu aldım ürün kodumu yazdım indirdim oynadım.

Bu oyunu kuzenime verdim ama aynı kodu kabul etmedi steam.

Bu kod başka bir steam kullanıcısı tarafından kullanılmıştır dedi.

Ya benim hesabım kapanır yeni hesab açmak zorunda kalırsam param boşunamı gidicek ??????

Arkadaşlar bi yolu varsa anlatın. Lüften

Kara Şövalye
22-08-2013, 16:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Kod tek sefer aktive edilebilir. Hesabınızda durduk yere kapanmaz yanlış bir şey yapmadıkça.

Batuhan Karsan 26
22-08-2013, 16:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Hesap hack kullanmadıkça vpn ile ülkende olmayan ürünleri almadıkça banlanmaz.O kodlar da tek seferlik.Tek zeki sen misin herkese veriyorsun kodları.
Şöyle bi numara yapabilirsin.Kuzenine steam hesabının kullanıcı adını ve şifresini ver.Sen kendin hesaptan çık.Girme sakın.Kuzenin indirsin oyunu.Ondan sonra kuzenin çıksın steaminden.Sen gir oynamaya devam et.Kuzeninde oyuna girerken internet bağlanıtısını kessin(Windowstan bağdaştırıcı ayarlarına girip devre dışı bırakabilir yada direk modemi kapatır.).Single modunu oynayabilir.Ama multi için herkese tek kod lazım.

Son Düzenleme: Batuhan Karsan 26 ~ 22 Ağustos 2013 16:17
Batuhan Karsan 26 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
xeLis
22-08-2013, 20:04   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
Hesap hack kullanmadıkça vpn ile ülkende olmayan ürünleri almadıkça banlanmaz.O kodlar da tek seferlik.Tek zeki sen misin herkese veriyorsun kodları.
Şöyle bi numara yapabilirsin.Kuzenine steam hesabının kullanıcı adını ve şifresini ver.Sen kendin hesaptan çık.Girme sakın.Kuzenin indirsin oyunu.Ondan sonra kuzenin çıksın steaminden.Sen gir oynamaya devam et.Kuzeninde oyuna girerken internet bağlanıtısını kessin(Windowstan bağdaştırıcı ayarlarına girip devre dışı bırakabilir yada direk modemi kapatır.).Single modunu oynayabilir.Ama multi için herkese tek kod lazım.

Eyvallah kardeşim