Call of Duty WAW BOT ATMA YARDIM!!!

cccvincento
06-05-2011, 13:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj
Merhaba arkadaşlar call of duty waw ın cod 4 gibi botlu oynandığını öğrendim.... daha önce cod4 ü botlu yapmıştım ve halen oynuyorum ancak codwaw yapamamıştım kısaca ne yaptıysam olmadı kafayı yiyecektim şimdi yine uğraştım ama yine olmadı nasıl yapacam da bilmiyorum cod waw ı botlu yapmak için yaptıklarım şunlar SİSTEM : WİNDOWS 7(PEZBOTWAW I İNDİRDİM DOSYAYI C:/PROGRAM FİLES/KULLANICILAR/USER/APPDAT(LOCAL/ACTİVİSİON/CODWAW İÇİNDE MODS ADINDA BİR DOSYA AÇTIM İÇİNE ATTIM DAHA SONRA OYUNUN MP KISAYOLUNUN ÖZELLİKLERİNDEN HEDEFİNE +set fs_game "mods/PeZBOTWAW" BUNU EKLEDİM OTAMAM DEDİM OYUNA GİRDİM PUNK BUSTERİ KAPATTIM OYUN ŞEKLİNİ NO YAPTIM BÖLÜM SEÇİP GİRDİM CONSOLU AÇTIM svr_pezbots bir sayı yaptım OLMADI CONSOLDA PEZBOT ÖZELLİKLERİ YOK NE YAPTIYSAM OLMADI BİLEN VARSA BİR YARDIM ETSİN DEDİĞİM GİBİ SİSTEM WİNDOWS 7 64 BİT OYUN d/PROGRAM FİLES aCTİVİSİON .... İCİNE KURULU KENDİM D YE KURDUM BUNUDA SÖYLİYİM SON OLARAK MP DE HİLELERİ NASIL AKTİF HALE GETİRİRİZ BİR YERDE DEVMAP MARK YAZIN AKTİF OLUYORDEDİLER AMA OLMUYOR BİR YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER......
gazzogel
09-05-2011, 15:22   |  #2  
Taze Üye
13 mesaj

[url=call-of-duty-4-multi-acil-yardim_t110314.html]call of duty 4 ü botlu nasıl oynanıyor söyleyebilirmisin ?[/url]

cccvincento
11-05-2011, 16:10   |  #3  
OP Taze Üye
10 mesaj
Alıntı: gazzogel  
[url=call-of-duty-4-multi-acil-yardim_t110314.html]call of duty 4 ü botlu nasıl oynanıyor söyleyebilirmisin ?[/url]

kardeş önce internetten cod 4 için pezbot adlı bot dosyasını indireceksin daha sonra bu dosyayı call of duty 4 ün kurulu olduğu yerde mods adlı klasörün içine atacaksın cod4 mp den oyuna gireceksin mods bölümünde pezbot u seçeceksin  ekran kapanıp açılacak ardından bölüm seçip oyuna başlayacak sın en önemli yer oyunda consolu " tuşuyla açıp svr_pezbots yazıp tab tuşuna basıp bot sayısını girip entere basacaksın botlar hazır veya B tusuna basıp ardından 4 le pezbot seçeneğini seç atacağın takım ve sayıyı belirle botlar gelir pezbot dosyasının en son versiyonunu indir botlar daha akıllı iyi oyunlar !!!