call of duty world at war dll hatası

S.W.A.T
13-11-2008, 14:47   |  #1  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,872 mesaj

arkadaşlar oyunu daha yeni aldım dvd yi taktım autorun açıldı install le tıkladım serial fln yaptım setuplarken 2. dvd yi istedi yüklemenin ortasında tekrar 1. dvd yi istedi ve taktım tamama tıkladım ve hata verdi .. dvd içersindeki beni oku dosyası

NOT: Yükleme işlemi hakkında bilgi.

Yükleme işlemine DVD1 ile başlayın yaklaşık 10-20 sn sonra 2.DVD isteyecektir.

Yükleme işlemi 2.DVD den devam edecektir.yükleme işlemi yarıya geldiğinde "CoDWAW" diskini isteyecektir

1.DVD yi takıp devam edin.Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Crack ile ilgili işlemi yapın.

iyi eğlenceler

ve hata fotosu

bu durumda ne yapmam lazım herrelde oyun bozuk Emin değil

S.W.A.T
13-11-2008, 14:48   |  #2  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj

dvdler hdd ye kopyalanamıyor ayriyetten ...

uGuR.uK
13-11-2008, 15:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

binkw32.dll dosyasını okunamıyor, dosyanın var oldugundan ve erişme hakkınız oldugundan emin olun diyor. kuvvetle muhtemel dvd'den okuyamıyordur, onun okunan yüzeyini yumuşak bi bezle güzelce sil(saat yönünde), ondan sora IsoBuster programıyla diskine kopyalamayı dene. bozuk dosyaları kopyalamada 1.dir

S.W.A.T
13-11-2008, 20:56   |  #4  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
elazigli
binkw32.dll dosyasını okunamıyor, dosyanın var oldugundan ve erişme hakkınız oldugundan emin olun diyor. kuvvetle muhtemel dvd'den okuyamıyordur, onun okunan yüzeyini yumuşak bi bezle güzelce sil(saat yönünde), ondan sora IsoBuster programıyla diskine kopyalamayı dene. bozuk dosyaları kopyalamada 1.
yorum için teşekkürler

sorun hallolmuştur ...

taycan
14-11-2008, 17:07   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

codwaw campaign/coop hatası

bende bu hatayı veriyor..oyun açılmıyor yardım lütfen

S.W.A.T
14-11-2008, 17:35   |  #6  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
taycan
codwaw campaign/coop hatası

bende bu hatayı veriyor..oyun açılmıyor yardım lü

kardeş benim dvd dide varmış sorun ben dvd yi değiştirdim düzeldi sil tekrar yükle baktın olmadı tekrar sil oyunu hdd ye kopyala sonra setupla gene olmadısa o dvd öledür değiştir derim okeCool

S.W.A.T
14-11-2008, 17:58   |  #7  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
elazigli
binkw32.dll dosyasını okunamıyor, dosyanın var oldugundan ve erişme hakkınız oldugundan emin olun diyor. kuvvetle muhtemel dvd'den okuyamıyordur, onun okunan yüzeyini yumuşak bi bezle güzelce sil(saat yönünde), ondan sora IsoBuster programıyla diskine kopyalamayı dene. bozuk dosyaları kopyalamada 1.
süpersin verdiğin program çok işime yaradı +rep nası veriyoz sana BeğendimBeğendimBeğendim

darkelven
19-11-2008, 22:27   |  #8  
Taze Üye
12 mesaj

arkadaşlar bende kurdum programı herhangi bir problem olmadan ama oyuna girip solo seçeneğini seçtikten sonra seviyeyi belirliyorum ama ondan sonra herhangi bir şey olmadan tekrar seviye seçtiğim ekran çıkıyor. ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.. oynamak istiyorum artık bu oyunu..

darkelven
20-11-2008, 19:47   |  #9  
Taze Üye
12 mesaj

çözümü buldum.. eğer takılan başka arkadaşlar olursa internet bağlantısını kessinler solo olarak takılmadan oynayabilirler. 2 saatte 5 bölüm gectim.. oyun cidden harika özellikle eski cod'lardan farkı efektlerin güzelliği.. su efektleri bile harika yapılmış.. ama yine eskiler gibi düşmanlar zeki değil, japonlardaki bonzailer dışındakiler bile pat diye önünüze çıkıyor.. ilk bir kaç bölüm için söliyim iyi bir ekran kartınız varsa çalılarda saklanan japonları önceden görmeniz imkansız.. ne olduğunu anlamadan süngüyü yiyorsunuz :)) (bir kaç kere yedim)..

GurkanE
11-03-2009, 20:03   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

Selam arkadaslar

Pc sinde C.o.Duty W.A.war yuklu olan arkadaslarımdan rica...

"see2.ff" dosyasının kopyasını gönderebilirmisiniz.

C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\zone\english

yoluda bu olucak.  "see.ff"  dosyası...