Canon 600D Uygun Fiyata Çok Temiz 1300 TL

hamdidnmezz
13-03-2013, 11:39   |  #1  
hamdidnmezz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

MAKİNE İLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR HEMEN MESAJ ATIYORLAR VE MAİLDEN ULAŞIYORUM FOTOĞRAFLARI ULAŞTIRIYORUM . VİDEO ÇEKİMİ İÇİNDE AYNI ŞEKİLDE LİNK ATABİLİRİM .

ARKADAŞLAR MAKİNEYİ BİLEN BİLİR BİLMEYENLER İÇİN İSE KISACA ÖZETLEYEYİM .
CANON 600D 18 MP KAMERAYA SAHİP 1920 PİKSEL VİDEO ÇEKEN STANDARTLARIN ÜSTÜNDE PERFORMANS SERGİLEYEN GÜZEL BİR MAKİNE . ALAN ARKADAŞ MAKİNEYİ ELİNE ALACAK VE FOTOĞRAF ÇEKMEYE DİREKT BAŞLAYACAK . YANINDA ZATEN AŞAĞIDA BELİRTTİĞİM ÜZERE KUTUSUYLA BİRLİKTE VERİYORUM KUTU İÇERİĞİ EKSİKSİZDİR . ARTI OLARAKTA 8GB 20MB/s CLASS 10 BİR HAFIZA KARTI VERİYORUM UZUN YAZMAMIN SEBEBİ HAFIZA KARTI SON ÇIKAN MODELLERDENDİR VE DIŞARIDA ALMAK İSTESENİZ YAKLAŞIK 35-40 TL DİR . MAKİNEYİ ALACAĞINIZ KİŞİ YANİ BEN AMATÖR ANLAMDA KULLANMAK ÖĞRENMEK İÇİN ALMADIM KİŞİSEL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ YAPIYORUM YAKLAŞIK 4 SENEDİR . MAKİNE HEM EĞLENCE VE BECERİLERİNİZİ KUVVETLENDİRECEK BUNLAR OLURKENDE CEBİNİZE PARA GİRECEK . ALAN KİŞİYE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR HERKESE SEVGİLER .

CANON 600 D
18-55 MM IS2 LENS
CANON ASKISI
CANON KUTU İÇERİĞİ (EKSİZSİZ)
8GB 20MB/s CLASS 10 HAFIZA KARTI (FULL HD VİDEO ÇEKİMLERİ İÇİN )

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-600d-tertemiz-uygun-fiyata-117805150/detay/

çhip10line
13-03-2013, 11:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

fotoğraf makinalarında hepsiburada.com'da %50 indirim var.

aynı makina KDV dahil 1.600 TL'ye satılıyor >> TIKLA

bence senin fiyat biraz yüksek..

hamdidnmezz
13-03-2013, 11:51   |  #3  
hamdidnmezz avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj

Fiyatta bir yükseklik göremiyorum daha 6-7 aylık belirttiğim gibi evden dışarı fazla çıkmamış bir makine . Hepsiburada.com tarzı sitelerde ürünü aldıktan sonra sıkıntı yaratması sonucunda geri gönderiminizde 10 gün bekletilip hiç bir şekilde bir işlem yapılmadan kullanıcı hatası denilp geri gönderilmisini göz önünde bulundurularak lütfen fiyatına bakınız . Bu tarz sitelerinden nerdeyse hepsi tahta kale dediğimiz ürünlerin toplandığı yer olup size mükemmel bir müşteri memnuniyeti ve garanti sağlayamazlar . Bunun yanında Canon 500 D nin ikinci el fiyatı bile 1000 tl iken Canon 600D gibi ve hor kullanılmamış temiz bir ürünün bu fiyatı çok normal ki zaten sahibinden.com da veya hayyam pasajında araştırdığınızda ürünümün fiyatı düşük kalıyor . 

Sevgiler .

hamdidnmezz
13-03-2013, 11:54   |  #4  
hamdidnmezz avatarı
OP Taze Üye
9 mesaj

Kendinize göre araştırmanıza ve fikirlerinize ne kadar hak versemde anlattıklarımın doğruluğu %90 dır . Çünkü onlar türkiyenin teknoloji sağlayıcısı Arena ile bir bağlantısı olmayan kişiler . Yani bu yüzden mantıksız . Tabi ki herkes istediği ürünü almakta özgür :) 

Arena nın bir bayisi olarak ve hayyam pasajıyla ileri derecede bağlantım olduğu için bunları yazıyorum

çhip10line
13-03-2013, 12:47   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

hepsiburada neredeyse bütün teknoloji alışverişimi yaptığım bir site, bazen ürünlerin tedarik süreciyle alakalı sıkıntı yaşanabiliyor, 40 üründen bir tanesinde yaşadım bu sorunu onun haricinde memnun kalarak alışveriş yaptığım güvenilir sitelerden biri.. herkesin ürünü kendine göre kaliteli veya çok iyi bakılmış durumdadır. ama sonuç itibari ile ikince el bir ürün.. umarım en kısa zamanda alıcı bulursunuz. iyi satışlar..