Canon'dan güç ve esneklik sunan kameralar!

CHIP Online
14-04-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Canon, video profesyonelleri için yeni güç ve esneklik seviyeleri sunan iki kompakt modelini tanıttı

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/can ... ameralar_46541.html

Canon profesyonel video serisini ve XF200 modelleriyle genişletti. Bu iki yeni kompakt video kamera, farklı uzmanlık alanlarında çalışan kamera operatörlerine güçlü özellikler, profesyonel işlevler ve yüksek görüntü kalitesi sunuyor.


Canon'un son derece büyük bir başarı yakalayan XF105 ve XF100 modelleri temel alınarak üretilen bu modeller, farklı alanlarda çalışan video profesyonellerinden alınan geri bildirimler doğrultusunda güçlendirildi. XF serisini genişleten bu modellerin her ikisi de, güçlendirilmiş Canon HD Video Sistemi ile artık çok daha ileri düzeyde çok yönlülük, sayısız kayıt modu, kablosuz bağlanma imkanı ve geliştirilmiş operasyon tasarımı sunarak, operatörlerin işleriyle ilgili çekim, görüntüleme ve dağıtım süreçlerinde daha özgür olmalarını sağlıyor. 


Çok yönlülük için tasarlandı


Yeni kameralar; kullanıcıların bir kompakt kamerayla şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok şey başarmalarına imkan tanımak üzere tasarlandı. Bu modeller olağanüstü görüntü kalitesini ve yeni profesyonel özellikleri birleştirerek, kamera operatörlerinin işlerini bir üst seviyeye çıkarmalarına izin veren esnekliği sunuyor.


Her iki kamera da Canon'un HD Video Sistemi ile destekleniyor ve önemli güçlendirmeler içeriyor. İki modelde de kapasitesi iki kat artırılan 20x optik zumlu 26,8mm geniş açılı Canon HD lensi var ve Canon'un en son HD CMOS PRO görüntü sensörü ve güçlü bir DIGIC DV 4 işlemcisiyle çalışıyor. 50Mbps MPEG kaydı ve 4:2:2 renk örneklemesiyle birleştiğinde elde edilen sonuç, düşük ışık altında bile mükemmel görüntüler üreten yüksek hassasiyet ve geniş dinamik aralıkla, televizyon yayıncılığı için uygun video kalitesi.


Tüm Konu: Canon'dan güç ve esneklik sunan kameralar!

Kaynak: www.chip.com.tr