Canon'dan iki yeni süper zum modeli!

CHIP Online
07-03-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Canon, iki yeni süper zum modelini ortaya çıkardı! İşte PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/can ... m-modeli_45820.html

Canon, cep boyutlu fotoğraf makinesi serisine iki yeni süper zum modeli eklediğini duyurdu: PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS. Aksiyona daha fazla yakınlaşmak isteyen hevesli bir fotoğrafçıysanız bu modeller sizin için ideal olacak. Her iki modelde de yüksek zum kapasitesi, yeni yaratıcı çekim modları ve çeşitli bağlantı seçenekleri bulunuyor. Bu özellikler sayesinde özel anlarınızı kolaylıkla çekip paylaşabilirsiniz.


İster tatildeyken oyun oynayan çocuğunuzu ister bir spor etkinliğini çekin, uzaktaki aksiyona yakınlaşmanızı sağlayan PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS modellerinin her ikisi de ince ve şık kompakt gövdeleri içinde etkileyici süper zum lens donanımını bir araya getiriyor. PowerShot SX600 HS 25mm ultra geniş açılı lensi sayesinde size geniş açılı panoramik manzaralar ve geniş sahneler çekme esnekliği sunuyor. Ayrıca görüntü kalitesinden taviz vermeden uzaktaki noktaların da yakın plan çekimlerini yapmanızı sağlıyor.


Sevdiğinizle bir müzik gösterisinde veya festivalindeyken ve işlevsellikten taviz vermeyen ancak modaya uygun bir stil istediğinizde ise, şık IXUS 265 HS'nin 25-300 mm odak aralığına sahip çok yönlü 12x optik zum lensi, ultra geniş açıdan telefoto aralığına kadar çekim esnekliği elde etmenizi sağlıyor.


Tüm Konu: Canon'dan iki yeni süper zum modeli!

Kaynak: www.chip.com.tr