canon mp280 çıktıyı çizik çıkarma (ÇÖZÜLDÜ)

kozkenik
18-12-2013, 17:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

Yazıcıdan yazı veya resim çıkarttığımda resimdeki şekildeki gibi çıkıyor nedeni ne olabilir. resimin boyutu küçük idare edin :D

Son Düzenleme: kozkenik ~ 18 Aralık 2013 17:43
kozkenik bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kozkenik
18-12-2013, 17:45   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
13 mesaj

Kendi sorunumu kendim çözdüm.Evet arkadaşlar çözüme gelirsek önce başlata geliyoruz sonra denetim masasından yazıcı ya geliyoruz kendi yazıcımızı bulup yazıcı özelliklerine tıklıyoruz genel kısmından tercihlere tıklıyoruz ordaki baskı kalitesini yüksek yapıyoruz bu kadar hadi arkadaşlar kolay gelsin

kozkenik bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Versace
21-06-2021, 02:21   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Adamsın sen adam :)

Sırf sana teşekkür etmek için üye oldum, aradan 7.5 sene geçmiş, ama verdiğin bilgi altın değerinde. Çok yardımcı oldun. Şimdi buraya kayıt oldum ve yorum yaptım, bu içeriği google'ın derinliklerinden buldum. Belki içerik güncellendiği için daha yukarı çıkar ve bu konuda sıkıntı yaşayanların işine yarar :)

Öyle bir sıkıntı ki, yüzlerce siteye girip araştırdım, onlarca video izledim yok kartuş değiştirin diyenler, püskürtme ucu denetimi yapın, yazıcı kafası hizalama yapın diyenler.. Hiç birisi işe yaramıyor.

Baskı kalitesini yükseğe almak işi çözdü, daha yavaş çıktı veriyor ama özellikle resimli belgelerde çizik çizik çıktı vermesini engelliyor. Teşekkürler :)