Casper L20 Tablet - tablet tavsiyesi

Banned
28-07-2020, 15:00   |  #1  
Hasan Aydoğdu avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 27
97 mesaj

Selam arkadaşlar pandemiyle birlikte uzaktan çalışma/ uzaktan eğitim gibi olaylar bizi fazlasıyla teknolojik ürün satın almaya doğru itti. Ben de pandeminin başlangıcında hem işte hem okul için kullanabileceğim şarjı dayanıklı hızlı bi tablet arayışındaydım ve 3 aydır Casper L20'yi kullanıyorum. Tablet arayışında olan dostlara ışık tutması açısından deneyimlerimi aktarmak isterim. 

• 10.1 inç ekranı var ben genellikle ders takibi ve video izleme gibi olaylar için kullanıyorum boyut olarak benim için ideal ekran boyutu
  • 8 çekirdekli işlemcisi var. yüklü dosyaları açarken bile bekletmeyen kasmayan hızlı bi tablet çıkarmışlar.
  • MicroSD portu düşünmeleride ayrıca iyi olmuş. fotoğraf makinesinden hızlıca foto, video gibi aktarımları yapabildim
  • İşlerimi genellikle internete bağlı olarak yapıyorum wifi de 4.0 kullanmaları da avantaj. bağlantı hızı gayet iş görür
  • Farklı renk seçenekleri olsa daha iyi olabilirmiş. Casper'ın bilgisayarlara koyduğu özelleştirme olayını tabletlere de uygulasalar daha iyi olacak sanki.
  • Toparlayacak olursak ödenen fiyat sonrası pişman etmeyen bi model oldu beni Casper L20

Hasan Aydoğdu bu faydalı başlığı için aşağıdaki 4 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Banned
29-07-2020, 15:54   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 24
54 mesaj

Bi tablette en önemli özelliklerden biri FHD ekran olması sanırım. fiyatına göre özellikleri fena değilmiş

Banned
10-08-2020, 11:38   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 15
47 mesaj

işlemcisinin 8 çekirdekli olması büyük avantaj biçok oyunu ve yüklü dosyaları rahatlıkla çalıştırır diye düşünüyorum