casper laptop özellikler

M.G.G
30-07-2011, 20:53   |  #26  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Acaba ? Yoksa kullanıcılar bilincli kullanmadığından mı sistem bozuluyor ?
Klavyeler yerinden fırlıyor, Çok ısınma problemi yaşanıyor vs..

Ben casperı 3 sene önce aldım ve 3 senedir casper hakkında bi tane olumsuz yorumumu göremezsiniz yoktur çünkü kullandığım günden bu yana cok memnunum. / Casperlada uzaktsan yakından bağım yoktur.

Hatta şu an soğutucum standım bozuldu altını açtım oradan 10 derece kazanıyorum.

Ama dizüstülerde ısınma problemi genel bir sorundur bana şu sistem ısınmıyor dicek biri varmıdır ? Varsa gösterin gidicem incelicem crysis 2 oynucam, gta4 oynucam , cod oynucam bakalım nasıl ısınmıyormuş.

Ben de 1 yıl önce parasızlık yüzünden tereddüt ederek casper h70 minibook aldım.Vatanın standa açtıkları casper bozuktu açılıyor ve bir kaç saniye sonra kapanıyordu (:
Bir notebook alırken en önemli unsurlar şunlardır;
1.Ihtiyaçlarınıza karşılık verecek
2.Klavyesi yazmaya uygun olacak(tuşlar ayrık olmayacak)
3.Garantisinin kaç ay olduğuna bakılacak Müşteri yorumlarına bakılacak
4.Pil süresi yüksek olacak(normal kullanım 3-3.5 saat yükte iken 2-2.5 saat arası)
5.Ve o notebooku gördüğünüzde onu seveceksiniz(Tasarımını sevmediğiniz bir notebook sizin notebooka karşı kullanım rahatsızlığı yaşamanıza neden olur

Kapalı Hesap (200174)
30-07-2011, 23:39   |  #27  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: kny58  
ne gibi sorunlar çıkıyo casper laptoplarda, neden almamalıyım..
bi arkadaşımız bi konu açmıştı ve şöyle bir konuydu casper laptop'la kış boyu ailecek ısınmıştık orda baya bi tartışmıştık bu konuyu yani anlayacan aşırı ısı