Casper Laptop Sorunu

exe_genesis
14-09-2006, 13:20   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

ya bende casper laptop var. ben xp ye format attım. ekran kartını yüklemem lazım. direveri yok ama markasınıda bilmiyorum hiç bir oyun  falanda oynayamıyorum. markasını nasıl öğrenebilriim ekran kartımın lütfwen yardım. şimdiden telekkürler

musti868
14-09-2006, 14:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
225 mesaj

Windows Sistem Bilgisini kullanmayı bir dene bakalım. Olmazsa buraya mesaj yaz.
Oraya Başlat/Tüm Programlar/Donatılar/Sistem Araçları/Sistem Bilgisi yolunu takip ederek ulaşabilirsin.
Açtığın zaman Bileşenlere tıkla. Ordan Görüntüyü seç. Orada Adı kısmında ekran kartının adı yazmalıdır.

Recep Baltaş
14-09-2006, 17:25   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Çok basit.Öncelikle Casper'ın sitesine gireceksiniz ve modelinizi bulacaksınız. Daha sonra modelin ekran kartını bulup driver'ını indireceksini.

Bu arda neden o kadar kaliteli firma varken Casper'ı tercih ettiğinizi anlamış değilim.

CihanBey
21-06-2007, 14:16   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj
Recep Baltaş
Çok basit.Öncelikle Casper'ın sitesine gireceksiniz ve modelinizi bulacaksınız. Daha sonra modelin ekran kartını bulup driver'ını indireceksini.

Bu arda neden o kadar kaliteli firma varken Casper'ı tercih ettiğinizi anlamış değilim.

CihanBey
21-06-2007, 14:25   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj
Recep Baltaş

Çünkü insanlar Türk malı kullanmak istiyor. Dışa bağlılığı azaltmak için yerli malı kullanıyorlar.Ben 1 senedir Casper dizüstü bilgisayar kullanıyorum hiç bir arıza yok; çok kliteli bilgisayar üretiyor. ben çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

Borga-x
21-06-2007, 15:56   |  #6  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Casper Allah'a yakın bana uzak dursun

abcdefgh
22-06-2007, 23:49   |  #7  
Yıllanmış Üye
316 mesaj

nie aldın be abi laptopu hmde casper.:( hiç alma daha ii çok arıza çıkarıo onlar gün geçtikçe arıza çıkartır teknik servise götürsen 1.5 aydan aşağıya glmz eline bi de sorunu çözmiyip eline verebilrler laptopu şimdiden sna geçmiş olsun kardeş