Casper markasından uzak durunuz!

axellfortuna
18-06-2014, 06:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bilinçli olarak müşterisi olduğum bu markanın ürünlerinden uzak durunuz. Ben yandım siz yanmayınız. i7 işlemci koyup fiyatı düşürürler siz bunlara kanmayınız. soliter bile oynayamazsınız. lütfen beni dinleyin. Kendinizi ve sevdiklerinizi bu markadan "casper" uzak tutunuz. Garanti şartları ve koşullarını saymıyorum bile. lütfen uzak durunuz ve insanları uyarınız. casper marka telefon,tablet,notebook,desktop,monitor... kısacası Casper çakmak yapsa bile almayınız.çünki para çöpe atılamayacak kadar değerlidir...

DiamondMines
18-06-2014, 22:33   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: axellfortuna  
Bilinçli olarak müşterisi olduğum bu markanın ürünlerinden uzak durunuz. Ben yandım siz yanmayınız. i7 işlemci koyup fiyatı düşürürler siz bunlara kanmayınız. soliter bile oynayamazsınız. lütfen beni dinleyin. Kendinizi ve sevdiklerinizi bu markadan "casper" uzak tutunuz. Garanti şartları ve koşullarını saymıyorum bile. lütfen uzak durunuz ve insanları uyarınız. casper marka telefon,tablet,notebook,desktop,monitor... kısacası Casper çakmak yapsa bile almayınız.çünki para çöpe atılamayacak kadar değerlidir...

Dünyadaki herşey ismi ile yaşar, çakma isim konmuş Türk firmaları ile işimiz olmaz ve zaten ürünler 0 kalite.

sen7en
18-06-2014, 23:49   |  #3  
sen7en avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 50
593 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Dünyadaki herşey ismi ile yaşar, çakma isim konmuş Türk firmaları ile işimiz olmaz ve zaten ürünler 0 kalite.

Kesinlikle casper büyük pişmanlıktır...

sen7en
18-06-2014, 23:55   |  #4  
sen7en avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 50
593 mesaj

Kardeşim en temizi sağlam bir pc toplayıp her yıl güncelleme yapacaksın minimum 6 sene oyunlarda sıkıntı yaşamazsınız.

Son Düzenleme: sen7en ~ 19 Haziran 2014 15:16