Casper Nirvana S500 Alınır mı Alınmaz mı?

doğru mu samet
17-01-2020, 17:51   |  #1  
doğru mu samet avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 8
41 mesaj

Grafik bölümü öğrencisiyim. Şimdiye kadar eski laptop um ile idare ediyordum ama ödevler zorlaşmaya başladı. Bu yüzden kendime yeni bir laptop almak zorundaydım. Uzun araştırmalar sonucu da Casper Nirvana s500 aldım. Bir arkadaşım öneriyordu. Ona güvendim ama gizliden biraz korkarak aldım valla yalan yok çünkü nedense pek de Casper için iyi şeyler okumuyorum ama Nirvana'dan şaşırtıcı derecede iyi performans alıyorum valla. Hiç kasmıyor. Tam sistem taramasında bile bir donma olmadı ki ben çok sekmeli internet kullanıcılarındanım. Ders çalışıyor aynı anda müzik dinliyor bir şeyler okuyorum yan ekrandan. Suyunu çıkardığım oluyor yani ama dediğim gibi donma olmuyor. En iyisi oyun için de kullanıyorum ve gayet ihtiyaçlarımı karşılıyor. Bir Casper kullanıcısı olarak şu an çok memnunum. Akıllarda hiç soru işareti olmasın taş gibi cihaz yapmışlar. Almayı düşünenlere öneririm.

Son Düzenleme: doğru mu samet ~ 17 Ocak 2020 17:52 Neden:
excel_mustafa
21-01-2020, 20:20   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

eski casper laptoplar performans ve kullanım ömrü olarak berbattı ama casper artık kendine çeki düzen vermeye başlamış. inşallah hatrı sayılır kalitede yerli bir marka olarak kalır.