casper nirvana sata driver

pyl2o
28-12-2008, 23:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

arkadaşlar ben bugun caspernirvana aldım ve hemen xp yukledım once bıostan ıde yaptım ve xp yı yukledım suan ıde seklınde kullanyrum fakat dedılerkı ole kullanılmaz sorun yaratır sata driverlarını yuklemen lazım bende cdnın ıcındekı ahcı drivers a giriyorum 2 klasor bırınde dosyalar var setup yok hıc dıgerınde ıste setup var ona bastıgımda bırseyler yuklemek ıcın hazırlanıyo fakat herhangı bı yukleme baslamadam bu sıstem yazılım gereksınımlerını karsılamıyo gıbı bı hata alıyorum napmam lazım bı yardımcı olursanız ocok sevınırım sımdıden tesekkurler

transit
29-12-2008, 00:36   |  #2  
Üye
96 mesaj

vista yüklü geldi değil mi notebook ve sen xp kurmak istiyorsun buraya bir bak http://www.oyun-forum.com/progra ... kurma-t16410.0.html

anlatmışlar uygulayınca olacak mı bak eğer olursa nasıl yaptın oldu lütfen bizimle de paylaş

pyl2o
29-12-2008, 00:43   |  #3  
OP Taze Üye
19 mesaj

ben xp kurdum fakat xp kurarken herhangı bır sata driver tanıtmadım sımdıde bıostan ahcı yapamıyorum xp acılmıyo xp yukledıkten sonra nasıl sata driver tanıtabılırım?

sazaklı
11-12-2009, 17:49   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

sata driver yı xp cd sinin içine  montalaman gerekiyor bunun için zannedersem nlite diye bi proğram gerekiyo
forumlarta aratırsan
bi şeyler bulursun kolay gelsin