Casper sonoma HW1

paramedicc
13-04-2010, 22:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar elimde berbat bir casper sonoma HW1 model laptop var.Geçenlerde formatt attım ve casperin kendi sitesinden driverlerini indirerek kurmama rağmen ağ denetleyicisi sorunu çıktı ve hala çözebilmişdeğilim.Casperin sitesinden indirdiğim LAN driverinde setup yok onu nasıl yükleyeceğim.Ayrıca bu ağ denetleyicisi sorununu nasıl halledebilirim.Makina internete bağlanıyor hiç bir problem yok ama ağ denetleyicisi sarı soru işareti olarak hata veriyor.Ayrıca Laptopta bu formattan önce Turkcellin Vınn modemini kullanabiliyorken şuan sanırım ağ denetleyicisi sorunu nedeni ile vınnı kullanamıyorum.Vını evdeki masa üstünde denedim sorun yok ama laptopta kuruluyor ancak hiç açılmıyor.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Sistem Service Pack 2 orjinal microsoft cd si ile kurdum daha sonra servis pack 3 'e yükselttim şuan pc çok süper bir performans gösteriyor ama malesef ag denetleyicisi sorunu nedeni ile hem  canım sıkkın hemde vınnı kullanamıyorum.Vınn elimde kaldı.Altını çizmek istiyorum eternet driverinde sorun yok (Yada bana öyle geliyor) hatta şuan laptoptan internete bağlandım ancak ağ denetleyicisi sorunu devam ediyor.Lütfen yardımlarnızı bekliyorum.Teşekkürler..

thethunderbolt
13-04-2010, 22:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
101 mesaj

aygıt yöneticisine gir sarı soru işareti olanın üstüne tıkla driverı güncelleştir de ve casperın sayfasından indirdiğin klasörü göster kendi otomatik yükler.bi dene bakalım . wını kullanman için ilk taktığında otomatik kurulum yapacak kurulu ise kaldır tekrar kurmayı dene..