Casus 007 Spy Winwods 7 acilista baslamama

miranin
07-10-2017, 17:22   |  #1  
miranin avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar, programi 2 3 yil kadar once sorunsuz kullanmistim ucretli surumu ile. Su an tekrar kullanmak istiyorum indirip kurdum full yaptim. Fakat bilgisayara restart yapinca program windows ile baslamiyor. Windows acildiginda calismasi icin kutucuklar vs hersey isaretlenmis durumda. Programi tekrar kuruyorum kurdugumda ctrl+alt+f7 ile degil kendi belirledigim klavye tuslari ve sifre ile programa ulasabiliyorum veya kurulan yerdeki dao icersindeki dosyadan svchost dosyasini yonetici vs olarak calistirdigimda programa ulasabiliyorum. Fakat bilgisayari kapatip acinca yine hicbirsekilde windows ile birikte acilista  baslamiyor.Ilk birkac gun sorun yoktu acak su an bu sekilde bir sorun yasiyorum. Nedeni ve cozumu nedir bilgi sahibi olan var ise paylasir yardimci olur ise cok mutlu olurum. Ayricabilgisayar Korece oldugu icn beni yonlendirirken kisayol tuslari var ise ve irliyorsaniz o sekilde yazmanizi rica edecegim. Ornegin baslat calistir xxxx yaz diyecek lursaniz windows+r tusuna seklinde onlendirmenizi rica edecegim bilmiyorsanizda ben ir sekilde bulurum yeterki sorunu cozelim.Tesekkurler simdiden

Son Düzenleme: miranin ~ 07 Ekim 2017 17:40 Neden: