CCleaner 2.31.1153 (yeni)

zrgnlr04
26-04-2010, 21:48   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
977 mesaj

CCleaner 2.31.1153
http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

kyotoprotokolü
26-04-2010, 22:13   |  #2  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

bu programı da pek sevmiyoruö
hatta buna benzer programları pek sevmiyorum.
Link için sağol

Karub
26-04-2010, 22:18   |  #3  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Bu programın genelde her ay yeni sürümü çıkıyor ve kendi güncelleştiriyim mi? diye soruyor. Gereksiz bir konu olmuş bana kalırsa..

kyotoprotokolü
26-04-2010, 22:23   |  #4  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
1,327 mesaj

olsun yinede teşşekkür edelim

Kapalı Hesap (158417)
26-04-2010, 22:32   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Sağ olun ama zaten chip in bu ay ki dvd sinde vardı.

zrgnlr04
27-04-2010, 01:50   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
977 mesaj
Alıntı: yorumsuz_  
Sağ olun ama zaten chip in bu ay ki dvd sinde vardı.
tabii ki vardır da,o bu sürümü değildir.
-------
Alıntı: kyotoprotokolü  
olsun yinede teşşekkür
:)Eksik olmayın da, bizim kimseden zoraki bir teşekkür filan beklediğimiz yok ki!!
-------
Alıntı: Karub  
Bu programın genelde her ay yeni sürümü çıkıyor ve kendi güncelleştiriyim mi? diye soruyor. Gereksiz bir konu olmuş bana kalırsa..
çok kimse tarafından kullanıldığı bilinen bir programın yeni bir güncelleştirme haberini vermek ,niçin gereksiz bir konu,mesaj oluyor ki?.Veya niye sizi rahatsız etti ki?Hah !forumda biraz araştırırsan asıl gereksiz verilen bi dünya başka mesajlar bulabilirsin.Örneğin senin yazdığın işte bu mesaj,gereksiz mesaja örnek gösterilebilir.

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 27 Nisan 2010 02:17
Karub
27-04-2010, 08:59   |  #7  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Hem soru soruyorsunuz hemde bana özelden konu linkini atıp soru işareti koyuyorsunuz.. Bence bu çok gereksiz.
Ayrıca bu programı kullanıyorum ve bilemiyorum bu sürüm mü, ama geçenlerde güncelleştirdi. Yani bu programa sahip olanlar eğer " Güncelleştirmeleri otomatik tara " seçeneğini işaretlerse yenisi çıkar çıkmaz ve tabiki programı açınca güncelleme hakkında soru sorar..
Neden sizi rahatsız etti ?.... Demişsiniz. Beni rahatsız etmedi.. Ben rahatım. Msajımda gereksiz değil, benim görüşümdür.

Kapalı Hesap (158417)
27-04-2010, 12:00   |  #8  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Evet ya özele ne gerek vardı :)

Nicoll
27-04-2010, 13:15   |  #9  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Bence bu çok gerekli bir konu... Zira bu programdan haberi olmayanlar için güzel bir bilgilendirme...

Bilmeyenler için kısaca programdan bahsedelim;

1. Tarayıcı geçmişlerini tek tıkla temizler.
  2. Çeşitli programların geçmiş ve gereksiz dosyalarını temizler.
  3. Windows'un gereksiz ve geçmiş dosyalarını, kaldırılmış program kalıntılarını temzler.
  4. Kayıt defterini temizler...
  5. Sabit disk boş alanınını güvenli temizler.
  6. Çeşitli seviyelerde silme güvenliği dereceleri vardır.
Kısaca genel bir temizlik, bakım ve güvenlik programıdır. Bunların dışında amacı dışında da kullanabilirsiniz; örneğin gizli dosyaları görünür yapmadan bununla erişebilir ve işlem yapabilirsiniz...

Dileyenler aynı firmanın ürettiği Defraggler isimli parçalanmış dosya birleştiricisini de kursunlar...

Not: Linux kullanıyorsanız bunların hiç birine gerek yok.

kyotoprotokolü
27-04-2010, 17:15   |  #10  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
1,327 mesaj
Alıntı: zrgnlr04  
olsun yinede teşekkür edelim
-------

:)Eksik olmayın da, bizim kimseden zoraki bir teşekkür filan beklediğimiz yok ki!!
-------

çok kimse tarafından kullanıldığı bilinen bir programın yeni bir güncelleştirme haberini vermek ,niçin gereksiz bir konu,mesaj oluyor ki?.Veya niye sizi rahatsız etti ki?Hah !forumda biraz araştırırsan asıl gereksiz verilen bi dünya başka mesajlar bulabilirsin.Örneğin senin yazdığın işte bu mesaj,gereksiz mesaja örnek gösterilebilir.

Neden Böyle bir cevap verme gereği duydunuz, Pek anlayamadım. Zaten Zoraki teşekkür etmiyorum ki.
Site de dolaşıyordum konuya baktım, Linki Görünce teşekkür ettim.
Ben Teşekkür  etmem kendi tercihim Zaten beni birisi teşekkür etmeye zorluyor falan demedim.
Sonuçta bir link bulmuşsunuz bunu üşenmeyip foruma konu olarak açmışsınız. Ben de bu çalışmanızı saygıyla karşılayıp teşekkür ettim.

**BUNDA Alınacak Ne Var Anlamadım!

zrgnlr04
27-04-2010, 17:31   |  #11  
OP Yıllanmış Üye
977 mesaj

[olsun yine de (kendisine)teşekkür edelim](Alıntı)
'den sizin anladığınız ne?

ben söyliyeyim:herifcioğlu saçmalamış ,(haketmiyor aslında ama)eh hadi yine de bi teşekkür sallayalım zat-ı muhtereme.
------
Edit:bu tip güncelleştirme haberlerine yapılacak 2 şey vardır:
a)lazım\gerekli ise tıklar indirirsin,
b)lazım\gerekli değil ise tıklar pass geçersin.
-----
gerçi bu yine bir şey değil,biz masum Firefox güncelleştirmesinin (sorgusuz,sualsiz)silinmesini bile gördük forumda.Tabii mesajımız sıfırlanınca,bizde kendimizi sıfırladık ve herşeye yeniden başladık.

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 27 Nisan 2010 17:53
kyotoprotokolü
27-04-2010, 20:57   |  #12  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
1,327 mesaj
Alıntı: zrgnlr04  
[olsun yine de (kendisine)teşekkür edelim](Alıntı)
'den sizin anladığınız ne?

ben söyliyeyim:herifcioğlu saçmalamış ,(haketmiyor aslında ama)eh hadi yine de bi teşekkür sallayalım zat-ı muhtereme.
------
Edit:bu tip güncelleştirme haberlerine yapılacak 2 şey vardır:
a)lazım\gerekli ise tıklar indirirsin,
b)lazım\gerekli değil ise tıklar pass geçersin.
-----
gerçi bu yine bir şey değil,biz masum Firefox güncelleştirmesinin (sorgusuz,sualsiz)silinmesini bile gördük forumda.Tabii mesajımız sıfırlanınca,bizde kendimizi sıfırladık ve herşeye yeniden başladık.

Siz yanlış anlamışsınız ben söyleyeyim ne anlama geldiğini.
Arkadaşımız orada diyor ki gereksiz bir konu olmuş. Bende diyorum "Olsun yine de teşekkür edelim"
Belki yanlış anlaşıldım ama. Ne demek istediğimi söyleyeyim.
Arkadaşımız uğraşmış üşenmemiş sağolsun konu açmış. Teşekkür edelim anlamında söylemiştim. Neyse fazla uzatmayı düşünmüyorum. Bu konu hakkında başka yorum yapmak istemiyorum