CD den DVD ye autorun lı kayıt

lucasss
25-05-2006, 19:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar hiç denemedim olur mu da bilmiyorum. orjinal cd rom um var bunu aynen  dvd ye çekebilir miyim ama autorun ın çalışması lazım.bi programı felan var mıdır.nero da olur mu.dizüstü bilgisayarım dvd okuyor ama cd okumuyor.lazerinde bi sorun var.yardımcı olursanız sevinirim

make-believe
25-05-2006, 20:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
lucasss
arkadaşlar hiç denemedim olur mu da bilmiyorum. orjinal cd rom um var bunu aynen  dvd ye çekebilir miyim ama autorun ın çalışması lazım.bi programı felan var mıdır.nero da olur mu.dizüstü bilgisayarım dvd okuyor ama cd okumuyor.lazerinde bi sorun var.yardımcı olursanız
Nero yada CloneCD programlarından biriyle orijinal CD'nin imajını alacaksın. Endişe etme bu imaj (image) alma işlemiyle bire bir kopyasını almış oluyorsun. Ardından kayıt cihazı olarak DVD Writer'ın yolunu gösterir ve boş bir DVD medya takarak kayıt yaparsın. Autorun'ın çalışması lazım diye bişey de yok takma kafanı...

lazrailefsanesi
26-05-2006, 09:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Nero icin copy cd secenegini sececeksin.Once kopyalacagın cd yi takacak bilgisayar onu hafızasına aldıktan sonra yazmaya baslayacak.