CD SORUNLARI İLE İLGİLİ...

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Korcan Meydan
29-06-2006, 17:25   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

CD/DVD'yi Aç (Open) komutuyla açıp daha sonra chiprun.exe dosyasına tıklarsanız normal olarak açılması gerekiyor. Otomatik başlatmada bir sorun olabilir bilgisayarınızda.

Sorun dediğim yöntemle de çözülmezse adresinizi ve hangi CD/DVD'yi istediğinizi abone@vogel.com.tr adresine gönderirseniz yenileri size gönderilecektir. Hata CD/DVD'de olabilir.

Banned
22-07-2006, 19:48   |  #27  
Banlandı
85 mesaj

ya arkadaslar herkes elinde ilk olarak ne kadar antivirus programı varsa update etsin sonrada cdyi tarasın. eger bi problem olursa chipe bildirin. ama mutlaka iki uc kere tarayın .

Banned
27-07-2006, 19:14   |  #28  
Banlandı
85 mesaj

butun cdlerinizi en az uc farklı antivirus programıyla tarayın benden soylemesi

achilis
08-09-2006, 12:47   |  #29  
Taze Üye
1 mesaj

selam, aldığım eylül chip syısında cd çıkmadı sadece dvd ve birde cd almanak var dvd sürücüm olmadığından dvddeki ücretsiz yazıımları indiremiyorum, ne yapmam lazım

gkolcu
12-10-2006, 07:30   |  #30  
Taze Üye
3 mesaj

Nisan 2006'da verilen Panda Antivirüs programını nasıl etkinleştireceğim. Ne dergide ne de CD de böyle bir bilgi bulamadım.
Galiba burada da kendi kendime yazıyorum...
İlgilenecek birileri var mı????

ali67
21-10-2006, 00:26   |  #31  
Üye
50 mesaj

sayın ustalarım.ben bilmek istiyorum ki chip dergisnde verilen cdler hakkında neden dergide bir bilgi yok.elimde eyllül sayısı var.verilen cd de bir sürü program var .hangi programın ne işe yarayacağını bildiren bilgile neden yok.acaba var mı ben mi bilmiyorum.bilgisyarda yeni olduğum için kusuruma bakmayın

elwis
28-10-2006, 13:43   |  #32  
Taze Üye
2 mesaj

Ekim/2006 Dergimde DVD kabının içerisinde DVD im yoktu ne yazık ki! Artı Rica etcem bir daha sayılarınız da DVD ve CD kablarınızda içinde birsey var mı, yok mu? Görebileceğimiz boşluklar bırakırsanız sevinirim!!!!

eder
29-10-2006, 21:11   |  #33  
Taze Üye
2 mesaj

Ben bu ay aldığım chip dergisinin bozuk Dvd ve Cd si için 3defa e-mail yolladım. Ve ilgilenen bile olmadı.Şimdi ne yapmam gerekiyor

teocan94
08-11-2006, 13:12   |  #34  
Yeni Üye
45 mesaj

ekim ayında verilmiş olan dvd nin içindeki fearcombat bozuk acil yardım

toshio
13-11-2006, 01:04   |  #35  
Yeni Üye
30 mesaj

Daha öncede yazmıştım ama herhangibir yanıt alamadım. DVD'de yer alan filmleri neden alt yazisiz olarak koyuyorsunuz DVD'ye. Benim gibi ingilizcesi yeterli olmayanlar için büyük bir sorun. Ekim sayısındaki kült film bu ayki 3 dizinin alt yazılarını nerden bulabilirim. Varsa bana göndermeniz mümkünmü?
Aralık ayından itibaren de filmlerin alt yazılarıda yer alırsa sevinirim. Kolay gelsin.

mardina
20-01-2007, 12:59   |  #36  
Üye
82 mesaj

17-01-2006 tarihinde sirkeci istasyonunda bulunan yaysat bayiinden almış olduğum chip dergisi ocak 2007 sayısından çıkan 8 gb dvd 2 adet dvd rw (nec 3550a dvd-rw)+(samsung dwd-rw) cihazda denememe rağmen açılmıyor.dvd üzerinde fiziki bir çizik-leke vs görünmüyor ancak kum tanesi gibi lekeler var ve silinince geçmiyor.Forumunuza mardina üye adıyla kayıtlı üyeyim ve yaklaşık olarak 1989 yılından beri bilgisayar kullanıcısıyım ve belirtmek istediğim acemi kullanıcı değilim.
1 haftadır dergiye mail atıp duruyorum ne bir cevap veren var nede dvd gönderen.dergiyi aldığım yer de kalmadı diye değiştirmiyor.bu sinir bozucu bir durum.piyasada bir sürü pc dergisi var.chip in okuyucularını sahipsiz bırakacağına ihtimal vermiyorum.ama bilgisayar dünyasında zaman çok önemli 1 ay sonra o dvd deki birçok programın yeni versiyonu çıkacak.

hastek
05-02-2007, 13:16   |  #37  
Taze Üye
7 mesaj

sayın yetkili bu mesajı abone@vogel.com.tr adresine gönderdim arkadaşlarla paylaşmak için forumada yazıyorum; şubat 2007 chip derginizi aldım eve geldiğimde ise paket içerisinden chip şubat sayısı ve vista eki çıktı ama dergide bahsedilen dvd ve cd paket içeriğinde yoktu bu son bir sene içerisinde 3, kez başıma geliyor ambalaj yaparken dvd ve cd görünücek şekilde yaparsanız sevinirim

Ayrıca eksik dvd ve cd aras kargo eli ile 12.02.2007 tarihinde tarafıma teslim edildi bunun içinde sonsuz teşekürler ama hem cd leri aldığım için sevindim ama 2 ytl derginize ek külfet getridiğim içinde üzüldüm
                                                                                                   Hasan TEKİN

Son Düzenleme: hastek ~ 12 Şubat 2007 14:46
mgköylüoğlu
22-03-2007, 19:27   |  #38  
Yeni Üye
45 mesaj

Bende Ocak Şubat Mart 2007 sayılarını aldım. Çok şükür hiçbirinde eksik çıkmadı.

Ama Ocak sayısı 8GB DVD çalışmıyor. Bu konuda yardim@chip.com.tr adresine bikaç kez mail gönderdim fakat kimse ilgilenmedi. mardina arkadişimin dediği gibi ne bir cevap veren ne bir DVD gönderen. Şimdi benim ne yapmam gerek???????

spyman
04-04-2007, 02:59   |  #39  
Taze Üye
9 mesaj

Chip nisan sayısının dvdlerini kontrol etsinler lütfen dvdlerde bozukluk var bana denk geldi aldığım yerden değiştirdim bu ikincisindede command conquer tiberium wars demo oyununda sorun var kaliteli dvd ler kullanın lütfen

muratdayan
04-04-2007, 10:09   |  #40  
Taze Üye
1 mesaj

sevgili chip yetkilileri  chip nisan sayısındaki dijital fotoğrafçılık ve video eğitimi dvd sinde eğitim bölümünün fotoğraf düzenleme bölümüne basınca boş görünmesi dvd eğitim bölümünün bir kısma açılıyor bir kısmına tıklayınca boş görünüyor. örneğin fotoshopta efekt oluşturma bölümü gibi aynı şey video bölümünde de var acaba sorunum ne olabilir. bir program eksiğim mi var yardımcı olursanız sevinirim. ilglnize şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

tayfunevcil
06-04-2007, 17:44   |  #41  
Taze Üye
16 mesaj

benim de nisan ayı sayısının 150 tam sürüm prog. bulunan DVD si bozuk mesaj attım bakalım gönderecekler mi

taptukemre
14-04-2007, 22:17   |  #42  
Taze Üye
3 mesaj

Ben sadece pardus sürümü için chip dergisi aldım ama program neden bootable olarak verilmedi onu merak ediyorum bir dosya koymayımı erindiniz yoksa alan vatandaş uraşsın arasın bulsunmu dediniz

tuzun_07
20-04-2007, 14:04   |  #43  
Taze Üye
5 mesaj

selamlar
nisn 2007 chip dergsinin vermiş olduğu dvd yi çalıştıramıyorum
dvd okumuyor başka dvd de açmadı sedece birkaç saniye sonra kiltlenme yapıyo
yardım ederseniz sevinirim

Omen
02-05-2007, 20:32   |  #44  
Taze Üye
2 mesaj

Chip Nisan 2007 DVD'sinde TuneUp Utilities 2004 tam sürüm olarak verilmekte ancak kurulumda serial istiyor. DVD'i araştırdım ancak bulamadım. Tabi ki bazı programların kurulamaması veya DVD'de hiç bulunmaması olabilir ancak bence DVD içeriğine baktığımızda en önemli yazılımın tam sürüm olarak gösterilip, kurulum sırasında serial istemesi bi Chip okuyucusu için hayalkırıklığı. Tabi bu durum, umarım sadece benim DVD'dir veya benim beceriksizliğimden de kaynaklanıyor olabilir:)
Lütfen kısa bir cevap!

pusula58
23-05-2007, 11:31   |  #45  
Taze Üye
9 mesaj

boşuna beklemeyin. Bende 2006 aralık dvd si çalışmamıştı. mail attım. müşteri hizmetlerinden aradılar adresimi aldılar. hala sağlam dvd gelecek. Sorun değil artık Chip dergisi almıyorum zaten.

ecell
18-08-2007, 23:15   |  #46  
Taze Üye
2 mesaj

office 2007 tanıtım cdsi hangi ayki sayıda verildi?

samanosuke
02-09-2007, 10:34   |  #47  
Taze Üye
11 mesaj

eylül sayısında bir dvd eksik çıktı

ozlemnur
13-09-2007, 12:49   |  #48  
Taze Üye
18 mesaj

Sayın Selçuk bey,

Bugüne kadar yani 2 aydır bir ricada bulundum ancak en son aradığımda dergi satıldığı için önce onay gören ricam sonra da yerine getirilemez oldu!

Şöyle ki; Temmuz 2007 sayınızı her zaman ki güvence içinde aldım ancak eve geldiğimde içinde 50 oyun cd sinin olmadığını gördüm. Dergiyi aldığım CKM içindeki D&R firmasına götürmenin bir yarar getirmeyeceğini düşünerek derginize yazı yazdım ve Ali KOYUN ile muhatap oldum.

Ali bey 2 hafta içinde bu cdnin elimde olacağını söyledi ancak geçen haftaya kadar kendisine ulaşamadığım gibi cd de elime gelmedi. Ancak geçen hafta kendisine ulaştım ve derginin o gün satıldığını çoğu kişinin işten çıkarıldığını kendisinin de eşyalarını topladığını ve dolayısıyla artık yardımcı olamayacağını yeni yönetimle muhatap olmamı söyledi!!!

Bu durumda benim bu mağduriyetimi kim giderecek?!?!
Lütfen bana yardımcı olabilecek kişiye beni yönlendirmenizi ya da bana gerekli bilgiyi ileterek yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Eğer yardımcı olacaksa Ali beyle olan mesajlarımı da size iletebilirim.

Yardımlarınızı bekliyor, iyi çalışmalar diliyorum.
Saygılarımla,
Özlem NUR

ozlemnur
13-09-2007, 12:50   |  #49  
Taze Üye
18 mesaj

Sayın Selçuk bey,

Bugüne kadar yani 2 aydır bir ricada bulundum ancak en son aradığımda dergi satıldığı için önce onay gören ricam sonra da yerine getirilemez oldu!

Şöyle ki; Temmuz 2007 sayınızı her zaman ki güvence içinde aldım ancak eve geldiğimde içinde 50 oyun cd sinin olmadığını gördüm. Dergiyi aldığım CKM içindeki D&R firmasına götürmenin bir yarar getirmeyeceğini düşünerek derginize yazı yazdım ve Ali KOYUN ile muhatap oldum.

Ali bey 2 hafta içinde bu cdnin elimde olacağını söyledi ancak geçen haftaya kadar kendisine ulaşamadığım gibi cd de elime gelmedi. Ancak geçen hafta kendisine ulaştım ve derginin o gün satıldığını çoğu kişinin işten çıkarıldığını kendisinin de eşyalarını topladığını ve dolayısıyla artık yardımcı olamayacağını yeni yönetimle muhatap olmamı söyledi!!!

Lütfen bana yardımcı olabilecek kişiye beni yönlendirmenizi ya da bana gerekli bilgiyi ileterek yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Saygılarımla,
Özlem NUR

ozlemnur
13-09-2007, 12:52   |  #50  
Taze Üye
18 mesaj

Sayın Selçuk bey,

Saygılarımla,
Özlem NUR