cd-wr yi dvd-wr gibi kullanabilirmiyim,?

Muckraker
07-09-2006, 21:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba...
LG CD-WR var bende..Boş Cd alacağıma boş DVD almışım,dalgınlığıma gelmiş.Acaba bu cd-wr yi dvd-wr gibi kullanabileceğim bir program yada yöntem varmıdır diye merak ettim..Bilen varsa dvdler boşa gitmeyecek..Neroyu kurcaladım biraz ama "disk yok-disk yerleştirin" diye bir mesaj alıyorum doğal olarak..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Üzgün

eyupp
07-09-2006, 21:52   |  #2  
Üye
71 mesaj

ne saçma bir soru sorduğunuzun farkında mısınız ?
bari deseydiniz ki CD ROM u DVD RW olarak kullanabilir miyim
en iyisi aldığınız DVD yi geri götürün bir de bi şey soracağım boş CD ile DVD parası aynı değil ki
hiç sormadınız mı hiç boş cd x YTL eder mi hoş cd nin pahallısıda var neyse ...

Son Düzenleme: eyupp ~ 07 Eylül 2006 21:53
Muckraker
07-09-2006, 22:02   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

hayır sordugum sorunun gayet farkında olarak sordum...CD WR YI DVD WR OLARAK KULLANABİLİRMİYİM..Saçma yada değil bu yaptığınız çok ayıp olmakla birlikte nezaketsiz bir davranış beyfendi..ben bilgisayar uzmanı değilim...Ayrıca sorduğunuz sorunun cevabını dalgınlığıma gelmiş ve dvd almışım diye baştan yazmıştım,haklısınız çalışmalarım kıymetli olduğu için hiç ucuz cd almadım bugune kadar...Bilgisayar tıka basa doldu,taşınabilir belleğim kayboldu ve bu saatte açık cd satan bir yer bulamam diye,Herhangi bir yazılımı varmıdır, acaba bilen varmıdır diye sordum,saçma ise cevap vermezsiniz olur biter.Ayrıca ben size şöyle söyleyim dvdleri geri vermeyi değilde bir dwd wr almayı düşünüyorum...Umarım bu çıkışınızla egonuzu tatmin etmişsinizdir...Bilmemek ayıp değildir,araştırmamak ayıptır...

Recep Baltaş
08-09-2006, 02:18   |  #4  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Hayır Kullanamzsınız.

estaba
08-09-2006, 02:24   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

evet kardeş şu an ki imkanlarımızla bunu becerebilmemiz imkansızmış :D araştırdım.
bi yerde söle bişi duydum bi program var dediler tabii programda ortada yok o ayrıda
sadece cd kadar dvd ye yazıyormuş ama dvd ye de yazıyosun sonuçta ama bulamadım ne kadar aradımsa yok yani belkide hibeye atılan bi mesajdı bana denk geldi..!!
saygılar.

Recep Baltaş
08-09-2006, 02:32   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Programın adını söylerseniz ben belki bulabilirm...