Cd'yi okumuyor!

HPQ-User
22-02-2009, 18:42   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

denis sormuş:
Merhaba sevgili uzman,

Benim sorunum cok buyuk inanin bana yardim ederseniz muthis sevap kazanirsiniz cunku bu olay yuzunden cok gozyasi doktum ve uzuldum! Bilgisayardan hic anlamam :( Gectigimiz sene evlendim! Dugunden 1 hafta once yapilan kina gecesinde abim video kamerayla kayit yapti( kucuk dvd cdsine yapildi kayit ancak daha sonra cdyi muhafasiz cebine atmi ve cd cizilmis! Video kamerada oynat dedigimizde goruntuyu parca parca ekranda gosteriyor foto gibi ama oynat dedigimde tanimiyor. Inanin cok uzgunum daha once bir program internetten indirilen bi progRAMLA HALLOLABILIR denmisti ama hic anlamadigim icin bulamadim bunu!

Lutfen bana yardim edin ozel zeybek halk oyunu grubu gelmisti KINA GECEME :( benim icin cok degerli anlarin kaybolmasina izin veremem??

Ne yapmaliyim nolur bir yol gosterin!

SIMDIDEN COK TESEKKUR EDERIM!

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 2000 / NT
Sistem Özellikleri:
mACBOOK

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6

megaloman
22-02-2009, 19:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
588 mesaj

o kayıt halaa video kamerada durmakta anladığım kadarı ile..video kameranızın usb kablosu varsa videoyu bilgisayara atıp uygun formatta cd'ye yazdırırsanız sorun olmaz diye düşünüyorum..

yada video kameranızın hafıza kartı varsa ve bu görüntü karta yüklenmişse karta uygun bir kart raider ile yine aynı şekilde bilgisayara bağlantı kurulup uygun formatta cd'ye yazılıp izlenebilir

benersince
22-02-2009, 20:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

v idio kameranızın nasıl bi cart kullandıgını yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım