CeBIT 2008'den arda kalanlar

CHIP Online
13-10-2008, 04:25   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CeBIT Eurasia Bilişim 2008 sona erdi. Eğer fuara gidemediyseniz üzülmeyin, CHIP Online oradaydı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/CeBI ... -kalanlar_9115.html

Tüm CeBIT haberlerine ulaşmak için tıklayın.

7-12 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen CeBIT Eurasia Bilişim 2008 fuarı sona erdi. 70 ülkeden 159 bin 302 kişinin ziyaret ettiği dev fuarı 1.888 gazeteci takip etti. 26 bin 256 metrekarelik alanda gerçekleştirilen CeBIT 2008, 21 ülkeden 971 katılımcıya ev sahipliği yaptı. CHIP Online da, fuardaki yerini aldı ve büyük ilgi gördü. Fuarı 6 gün boyunca pek çok bakan, milletvekili ve üst düzey bürokrat da ziyaret etti.

Bu yılki fuarın en önemli yanı, hiç kuşkusuz geçen seneye göre çok daha renkli geçmesi ve çok daha fazla ilgi görmesi oldu. Ekonomik krizin tüm dünyayı etkilediği bir ortamda teknolojinin böylesine ilgi görüyor olması ise, bizi sevindiren konuların başında geldi.

CeBIT Bilişim Eurasia, gelecek yıl 6-11 Ekim 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İlerleyen sayfalarda, CHIP Online'ın fuar boyunca gerçekleştirdiği çok özel röportajları bulabilirsiniz.

Tüm konu: CeBIT 2008'den arda kalanlar

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: CeBIT 2008'in geçen yıla göre çok daha renkli geçmesinin nedenleri...

jongleur
13-10-2008, 12:19   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

ben cumartesi gittim.Şahan hariç hiçbir renk göremedim.Birde telekom birşey yapmaya çalıştı :)
Firma olarak geçen yılda beni tatmin etmemişti ama bu ondan daha beterdi bence.Geçen sene en azından gösteriler vardı kalabalık daha azdı,firma görevlileri daha renkli ve samimilerdi.Bu sene kalabalıktan olsa gerek hepsi bezmişti.

serdarcenk
15-10-2008, 23:17   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Gittiğim en rezalet Cebitti, sanırım benim için son cebit olacak. Nerede bu işin duayenleri; Sony, Asus, Microsoft, İntel, AMD...vs fazla söze ne hacet. Zati türk telekom ve turkcell isimleri hiçbir zaman bana sempatik gelmedi(sanırım son kullanıcıyı fazla sevmelerinden kaynaklanıyor olabilir!!!). Ama buna rağmen gereksiz alan işgal etmişlerdi, kendilerini şirin göstermek için yaptıkları ucuz fikir ve numaralar da işin cabası...

Son Düzenleme: serdarcenk ~ 15 Ekim 2008 23:18