çektiğim vidyoya müzik eklemek istiyorum

kreator
17-08-2006, 00:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

arkadaşlar cep telefonumdan çektiğim vidyoyu bilgisayarıma 3GP dosyası olarak aktardım ama bu vidyoya müzik eklemek istiyorum  
vidyonun formatını değiştirmem gerekir mi?Gerekiyorsa hangi türe çevirmem lazım? ve müziği nasıl eklerim?? yardımcı olursnız minnettar olurum teşekkürler

Der Rote BaroN
21-08-2006, 21:17   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

3GP video formatını hiç kullanmadım. Ama mantıken formatını çevirip müzik ekleyebiliyor olman gerekir diye düşünüyorum. Daha sonra yine Imtoo benzeri bir programla tekrar o formata çevirebilirsin...

tonic
22-08-2006, 17:49   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

xilisoft 3gp video converter ile 3gp videolar ile diğer formatlar arası çevrim yapabilirsin. çevrim yaptıktan sonra windows movie maker senin için en basit araç olacaktır.

Movie maker'ı aç ve görevler menüsünden video al de. aldığın videoyu parçalara ayıracaktır hepsini seçerek aşağıdaki zaman çizelgesinde bulununan video bölümüne at. sonra gene görevlerden ses veya müzik al de ve eklemek istediğin müziği seç. o eklediğin müziği de aşağıdaki zaman çizelgesindeki ses/müzik bölümüne sürükle bırak. son olarak zaman çizelgesinin hemen üstüne birkaç tane simge var. onların en solunda ses düzeylerini ayarla düğmesi var ona basarak çubuğu ses/müzik kısmına yaklaştırki tüm ses müzikten gelsin. ve dosya menüsünden de film dosyasını kaydet de, işte bu kadar. mümkün olduğunca açık anlattım umarım yardımcı olabilmişimdir. tekrar başta söylediğim programla 3gpye çevirip telefona atabilirsin...

destkop
07-09-2006, 03:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
558 mesaj

KahkahaBen müzik ekleme işini telefonumdaki ayarlardan yapıyordum.Ama kaliteli olmuyor.Müzik Yetmediği zaman ses olmadan video oynamaya devam ediyor.Kesemiyorsunuz tel de.