Cep telefonunuzun ekranını "gizleyin"

CHIP Online
18-06-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Cep telefonu, tablet ve PC'nizin ekranını çevrenizdekilerden gizlemek istiyorsanız bu ürün size göre

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/cep ... gizleyin_47801.html

Resimlerle: Tabletiniz için en iyi 25 aksesuar

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi ürünler geliştiren 3M, Ekran Gizlilik Filtreleri ile bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleri hem çizilmelere hem de meraklı bakışlara karşı koruyor. Dokunmatik ekran fonksiyonlarını etkilemeyen filtreler, ekranın görüntü kalitesini bozmadan, sadece tam karşısındaki kişi tarafından görünür olmasını sağlıyor.


Farklı model ve boyutlardaki cihazlara uygun seçenekleri olan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri, yandan bakıldığında ekranı karartarak, bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesini engelliyor. Özel ya da kişisel işlerinizi kamuya açık alanlarda, başkasının göreceği endişesi olmaksızın yapabilmenizi sağlayan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri aynı zamanda ekranda oluşabilecek parlamaları da önlüyor. Sık seyahat edenler veya ofis dışında yoğun olarak çalışanlar için bilgi güvenliği açısından ekstra önem taşıyan bu ürünler kolayca uygulanıyor ve sorunsuzca çıkarılabiliyor.


Avrupa ve Amerika'daki önde gelen firmaların da bilgi güvenliği için tüm çalışanlarına kullanımını zorunluğu tuttuğu ISO 9241-7 kalite belgesine sahip ürünler hakkında daha fazla bilgi ve nereden alabileceğinizi öğrenmek için 08002117014 numarasından ücretsiz müşteri hattına ulaşabiliyor. Ayrıca, Apple'ın önde gelen ürünleri için tasarlanmış filtreler Apple Store ve Apple Online Store'da satışa sunuluyor.

Tüm Konu: Cep telefonunuzun ekranını "gizleyin"

Resimlerle: Tabletiniz için en iyi 25 aksesuar

Kaynak: www.chip.com.tr