Çerezler hakkında yardım

adagume2000
06-11-2008, 19:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

öncelikle herkese slm.

sorunum şöyle ; yaklaşık 7 gün önce yahoo mail şifremi değiştirdim. ve şimdi hatırlamıyorum.

Garip olan yahoo mail hesabıma kullanıcı adı ve şifreyi unuttuğum için giremiyorum ancak sık kullanılanlarda inbox kayıtlı olduğu için buradan direkt inbox a ulaşabiliyorum. Dahada garip olanı windows live messenger kullanıyorum ve şifre hatırla sekmesi işaretli oldugu için buna hiç müdahale etmemiştim... messenger da eski şifrem ile bağlanıyor... aynı şifreyi inbox a ulaşmak için yahoo dan girdiğimde kabul etmiyor...

bugün mozillayı kurdum ve IE tüm çerezleri ve ayarları içe aktardım fakat firefox da parola göster sekmesinde de göstermiyor.

faydası olabilir diye tüm cookie lerin yedeğini aldım.

Internet password recover vs bazı programları denedim fakat sadece kullandığım ftp ve birkaç sitenin şifresini görebildim... windows xp altında bu şifreler çerezler haricinde başka bir yerde saklanır mı ya da çerez içindeki karakterleri yorumlayan programlar varmı bilmiyorum....

lütfen konu hakkında yardımcı olabilecek tüm arkadaşların fikirlerini ısrarla bekliyorum. yahoo sitesi bilindiği gibi 2 hafta hatırlıyor. ben 7 gün sonra sanırım erişim izni vermez