Charisma-TV Tavsiye IPTV

bulgariaserver
15-02-2021, 04:05   |  #1  
bulgariaserver avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2016

Charisma-TV Solution


Charism-TV Güvencesi


2010 yılından bu yana profesyonel internet çözümleri üreten şirketimiz amaç edindiği sorunsuz hizmet garantisi ile binlerce müşterisine hizmet veriyor!


Güçlü Alt Yapı


Bulgaristan'da kendi Network alt yapısıyla hızlı ve sorunsuz internet erişimi ile hizmete sunuyor.Kurumsal ölçekli donanımlarımız sayesinde en az downtime garantisi Charisma-TV'de.


99.90% UPTIME


Tamamıyla Dell sunucu ve Ağ ekipmanları ile donatılımış alt yapımız ile %99.9 uptime garantisi sunuyoruz.


Hizmetlerimiz


30.000 Kanallı IPTV Server, Sınırsız Kredi IPTV Bayilik, IPTV Kaynak Hizmeti, IPTV Sunucu Hizmeti, Dedicated Server, VPS Server, Linux Hosting, Wordpress Hosting Hazır Web Site, Web Dizayn,


Ödeme Yöntemlerimiz


Kredi Kartı, Banka Havale,


IPTV Server Ve Bayilik


100 GBİT güçlü alt yapımızda toplam 1500 kanal barındırmaktayız kanallarımız tamamen bize aittir donma kasma söz konusu dahi değildir uygun fiyatlarımız premium kanallarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz öte yandan Premium Bayilik panelimiz ile ticaret yapmak isteyen girişimcileri sınırsız kredi olanağı tanımaktayız aylık sabit ödemeler ile diledikleri kadar IPTV hesabı açıp satabilirler.


Ayrıntılı bilgi, test yayınlarımız, ve diğer hizmetlerimiz için web sitemize girip canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Web Sitelerimiz  : charisma-tv.com


Charisma-TV'ye Gelirsiniz > İstediğiniz Paketi Seçersiniz > Anahtar Teslim Ürünüzü Alırsınız.