Chip Ağustos 2009 Sayısı Genel

Der Rote BaroN
31-07-2009, 23:16   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

Bu sefer dergiyi okuyamadım. Nedenine gelince: 29 Temmuz günü Bursa Heykel'deki bayiilerden birinden aldım. İşe giderken araçta biraz karıştırdım. İş yerine gelince çekmeceye koydum. Akşam mesai bitimi masamda bir not: "Dergiyi Cuma getiririm.' Bizim arkadaş almış. Bilgisayardan anlasa makul diyeceğim de, anlamadım gitti. Oyun dergisi mi sandı acaba? (: Ve hala da getirmedi. Elimdeki DVD'sinin kapağından gözüme çarpanlar:

1. House on Haunted Hill (Lanetli Tepe) filmi
2. 2007-2009 Chip Dergi Arşivi (Pdf olarak) Bence en iyi hediye bu oldu!
3. 3D Max eğitim videosu var.
4. 100 adet tam sürüm demiş ama Chip'in geçmiş yıllarda tam sürüm dediklerini hatırlayınca beni pek etkilemedi. Bunlar dergiyi okuyamadan ve DVD'yi incelemeden yazdıklarım. Hevesim şimdilik haftaya kaldı.

BwT
01-08-2009, 17:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
720 mesaj
Alıntı: Der Rote BaroN  
2. 2007-2009 Chip Dergi Arşivi (Pdf olarak) Bence en iyi hediye bu oldu!
Kesinlikle! Tüm bilgisayar dergilerine (hatta diğer dergilere de) örnek olması gereken bir davranış.

hüseyin kurt
06-08-2009, 13:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
329 mesaj

4 gündür bayiye gidiyorum  ağustos sayısı hala gelmedi

emrealtintas3515
14-08-2009, 10:55   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar merhaba dvd deki torhisba adlı oyunu yukledim silemiyorum. bende C: sürücüsündeki yeri sildim bu seferde her bilgisayarınaçılışında uyumsuzluk hatası veriyor acil yardım edin. bende tekrardan yükledim acaba hata kalkarmı die bu starforce die uyumsuzluk veriyor....

Der Rote BaroN
23-08-2009, 02:26   |  #5  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Dergiyi birkaç gün önce tamamen bitirdim. İçeriği geçen sayılara nazaran daha dolu geldi bana. Özellikle kablosuz ağlarla ilgili bayağı bilgilendim. Ürün incelemelerindeki R522, bir arkadaşım için de almaya yetti. Yalnız rakip derginin kitapçık ekinde gözüm kaldığını söylemeliyim. Artık az çok hepimiz bilgisayarla ilgili basit ve sıradanlaşan şeyleri biliyoruz. Biraz daha 'eğitime' yönelik kitapçık veya görsel eğitim istiyorum. Benim ilgi alanım şu aralar web tasarımı.