CHIP DVD ARIZA

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kemalzu
27-01-2007, 11:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

SELAMLAR,

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HEYECANLA DERGİMİ ALDIM. ANCAK EKTE VERİLEN DVD HER YOLU DENEMEME RAĞMEN ÇALIŞMADI. ÇOK ÜZÜLDÜM. VE yardim@chip.com.tr ADRESİNE MESAJ YAZDIM. ANCAK MAIL GERİ GELDİ. DAHA SONRA,  chip@chip.com.tr, info@chip.com.tr ADRESLERİNE DE MAIL YAZDIM. AMA HEPSİ GERİ GELDİ VE BU SORUNUMU SİZE ULAŞTIRAMADIM.
LÜTFEN BU KONUYLA ALAKALI OLARAK NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ BANA BİLDİRİNİZ,

TEŞEKKÜR EDERİM.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 02 Haziran 2007 17:49
TuncaBozkurt
27-01-2007, 13:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

merhaba.
öncelikle size bir şey söylemem gerekiyor.bu konunun yeri burası değil.neyse.sorununuza dönelim.
yazdığınız mail adresini kontrol edin.veya mail hesabınızda seçenekler altından (varsa) size bir kopya gönderilip gönderilmeyeceği seçeneğinin işaretini kaldırın.bu madde işaretliyse gönderilen tüm mailler hem karşı tarafa gider, hem de size gelir.büyük ihtimalle sorun budur.

turksoftware
27-01-2007, 16:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,015 mesaj
kemalzu
SELAMLAR,

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HEYECANLA DERGİMİ ALDIM. ANCAK EKTE VERİLEN DVD HER YOLU DENEMEME RAĞMEN ÇALIŞMADI. ÇOK ÜZÜLDÜM. VE yardim@chip.com.tr ADRESİNE MESAJ YAZDIM. ANCAK MAIL GERİ GELDİ. DAHA SONRA,  chip@chip.com.tr, info@chip.com.tr ADRESLERİNE DE MAIL YAZDIM. AMA HEPSİ GERİ GELDİ VE BU SORUNUMU SİZE ULAŞTIRAMADIM.
LÜTFEN BU KONUYLA ALAKALI OLARAK NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ BANA BİLDİRİNİZ,

TEŞEKKÜR EDERİM.

Dergi ve CD/DVD ile ilgili sorunlar için;
dergi@chip.com.tr