Chip Eskisi Gibi Değil

Kapalı Hesap (91855)
19-05-2012, 20:07   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

seninki gerekli ama dostum

Banned
19-05-2012, 23:25   |  #27  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
182 mesaj
Alıntı: kesko  
KFRBAZ HAYDOLAR alın görün internet suçlarına ait kanunları belki yola gelirsiniz gelmezsenizde siz bilirsiniz zaten forum iyice yoldan çıktı ibreti alem için dilekçe yazdırıp avukata gidip şikayet edecem bir kaç kişiyi 
ARTIK YOLA GELİN GELMEZSENİZDE SİZ BİLİRSİNİZ(SZM KFRBAZLARA)
http://bilisimsuclari.iem.gov.tr/kanun.html
Ailesi almış vermiş eline kıytırık bi makina işi gücü millete kfredip kendini bişey zannetmek
Aileniz sizin kahrınızı çekmiyorsa forumdakiler hiç çekmez
Kimse kimsenin babasıının oğlu değil...
Kimse kimseye küfredemez..
Ben ilk foruma katıldım bnmde oldu arızalı durumlarım ama sonra anladımki böle şeylerle bu işler yürüme önce saygılı olacaksınki saygı göreceksin dedim
Şuan saolsun forumda aram herkesle iyi
Arada hararetli tartışmalar olsada KFR olmaz..

Edit;
Adam almış eline bi bilgisayar zannediyorki bnm makina herkesinkinden iyi hemen üye olup dalıyor foruma işlemcisi ne marka ise başlıyor övmeye zannediyorki forumdakilerde beni desteklicek karşı bir görüş çıkıyor karşıdaki kullancııdan başlıyor kfre...
İşlemci bilgisayar parçası var diye birbirlerine kfr edenlere benm taktığım lakap 
Kusura bakmayın özür diliyorum ama
Yırtık prezervatif kazası diyorum ben böle kişilere
[url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

kardeş velet olduğun profilinden değil ama mesajlarından belli oluyor.

Ancak paylaşım güzel. Böyle klavye delikanlısı,orda burda küfür eden,dolandırıcılık yapan tiplere meydan vermeyin şikayetinizi edin.

İlgilenirler mi? -Belki 1 sene içersinde derdinizi anlatırsınız.
Sonuca ulaşır mı? -Belki 2-3 senede dava biter. Adam doğrayan 1 sene yatmazken küfür eden yatmaz merak etmeyin.

EE sonuç olarak ne olur ? - Şikayet ettiğiniz adam sizi bulur yere yatırır... Öhmm.. Kısacası dayak yedikten sonra darp edildim diye şikayet edersiniz işte o zaman o adamın hayatı bile kayabilir.

Kapalı Hesap (200174)
19-05-2012, 23:49   |  #28  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: sekisila  

Ancak paylaşım güzel. Böyle klavye delikanlısı,orda burda küfür eden,dolandırıcılık yapan tiplere meydan vermeyin şikayetinizi edin.

Sonuca ulaşır mı? -Belki 2-3 senede dava biter. Adam doğrayan 1 sene yatmazken küfür eden yatmaz merak etmeyin.

EE sonuç olarak ne olur ? - Şikayet ettiğiniz adam sizi bulur yere yatırır... Öhmm.. Kısacası dayak yedikten sonra darp edildim diye şikayet edersiniz işte o zaman o adamın hayatı bile kayabilir.

velet kmn oldu belli
Millete kfr kullanıp özür dileyn veletlerin.Kim oldunu millette biliyor...
Bu zamana kadar dayakta yedim komalıkta ettim merak etme rahat ol...
Millete kfr edip geziyorsun zannediyorsunki bana cevap veremiyorlar sana cevap vermemelerinin sebebi KAALE alan yok seni
5 dakikalığına adam olmayı saygılı olmayı dene...
Yaşın kaç seninki bana velet kelimesini kullanıyorsun allahın liselisi biz 30'a köprü atmak üzereyiz
Senin bildiğin kadar bizim unuttumuz var...
Bu forumda bana en son akıl verecek kişi sensindir....
Çünkü önce saygılı olacaksın milletin ana baba sına kfretmeyeceksin..
EDİT;
Senin gibiler yüzünden artık forum tat vermez olduğunuda unutma...
Ama ne yapıymki sen olacaksın bana yakınki senin cezanı ben verecem ömür boyu unutamıcan..
Kfr edene ceza vermezler demişsin sen harbiden liselisin
KAale bile alınmayaak birisin eğer azcık düşünme kabiliyetin varsa şu yazılanlardan ders çıkarmayı bilirsin.
Arkadaşlar şu veledi şikayete alınız 
forumun kurallarını çiğniyor kfr,hakaret kullanıyor diye...
Şutlayalım şunu aramızdan bize böleleri lazım değil gitsin sütünü içip kumda oynasın bu

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (215976) ~ 20 Mayıs 2012 00:15
Kapalı Hesap (200174)
20-05-2012, 00:14   |  #29  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

Birde engelleyin mesajları konuları çıkmasın önünüzde bize uzak cehenneme direk...

BekleGeliyorum
20-05-2012, 00:19   |  #30  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
581 mesaj

Sen neyin kafasındasın.Bide yüzsüzlük ediyorsun ha bişey yapmamış gibi millete bulaşma.Kimseden korkum yok öyle tehdit eder gibi yazma 17 yaşındasın burda abilerin var,küçüklerin var biraz saygılı olmayı öğren.Senin gibi barzolar her yerde var ne konuştuğunu bilmeyen,önüne gelene havalanmalar.Sen bu kafayla devam edersen sonun iyi değil.Sert kayaya çarparsın günün birinde.

Kapalı Hesap (200174)
20-05-2012, 00:26   |  #31  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

BekleGeliyorum
Dostum salla gitsin şunu ya 
Adam değil yüzsüzlüğün bini bin para utanmadan heryeere maydanoz oluyor Gülümseme
Geçen özür dileyen bu gelmiş yine ötüyor ebabil bu Gülümseme

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (215976) ~ 20 Mayıs 2012 00:28
okinkurt
20-05-2012, 00:31   |  #32  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Bütün mesajlarına alıp bakın tek tek kendi kendine laf sokmayı bile becermis önceki msajında bu adamda kişilik bozukluğu var bi öle bi böle o yüzden takmayın cünki kendiside ne yaptıgın farkında degil mesajlarından belli yas la ilgili bi sorunu oldugu belli psikolojig herkese veled diyor vs vs komedi ya :D insanda az utanma olur önceki mesajında yazdıgın şeyler direk kendini anlatıyor format tavsiye ediyorum..

xExCaLiBuRx
20-05-2012, 02:01   |  #33  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
595 mesaj

Bu Çocuk Gecen Banada Kufur Etmısdı Kesko Abım Şahıt Kımse Kusura Bakmasın Icımde Kalacak Soylemessem sekisila Baban Keşke Dışarı Boş.....dı Be Guzel Kardeşim

okinkurt
20-05-2012, 02:23   |  #34  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Dostum boşver dengesiz işte su alıntı yaptıgın mesaj bile dengesizligini kanıtlıyor adamın yazdığına bak yaptığına bak bu arada bi haltat bildigi yok milletinl afları araklıyo örnek klavye delikanlısı cok ezik biri yazık acıyorum bölelerine cok güzel bi söz var dünyanın en büyük ahmağı kendisini zeki karsısındakini aptal sanandır diye cod4 mp dada var böle tiplerden sürüyle oyun oynamayı bereremes millete sararlar aynı durum bunda var konusamıyo istikrarsız laflar saate 100 km dönüş hızı say say bitmez kendini rezil ettigini anlamıyor...

Kapalı Hesap (200174)
20-05-2012, 02:26   |  #35  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: xExCaLiBuRx  
Bu Çocuk Gecen Banada Kufur Etmısdı Kesko Abım Şahıt Kımse Kusura Bakmasın Icımde Kalacak Soylemessem sekisila Baban Keşke Dışarı Boş.....dı Be Guzel Kardeş
 kusur yok kardeşim insanı bi noktadan sonra çileden çıkartıyorlar sabrında bi sonu var...

Kapalı Hesap (200174)
20-05-2012, 02:27   |  #36  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Dostum boşver dengesiz işte su alıntı yaptıgın mesaj bile dengesizligini kanıtlıyor adamın yazdığına bak yaptığına bak bu arada bi haltat bildigi yok milletinl afları araklıyo örnek klavye delikanlısı cok ezik biri yazık acıyorum bölelerine cok güzel bi söz var dünyanın en büyük ahmağı kendisini zeki karsısındakini aptal sanandır diye cod4 mp dada var böle tiplerden sürüyle oyun oynamayı bereremes millete sararlar aynı durum bunda var konusamıyo istikrarsız laflar saate 100 km dönüş hızı say say bitmez kendini rezil ettigini anlamıyor...
Doğru..

yunus07
20-05-2012, 02:36   |  #37  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
992 mesaj

Alıntı: sekisila19.05.2012 23:25:58

Sadece bu değil forumdaki.Çok var böylesi.Adam sohbet bölgemizin içine etti.Özür diledi.İşi bitince gene küfretmeye başladı.Bi velet tutturmuş gidiyor.Devam et ...
Klavye delikanlısı seni !

Bi burdaki 4. mesaja bakın
https://www.chip.com.tr/forum/yam ... _t221962_wp227.html

Burdaki son mesaja bakın.
https://www.chip.com.tr/forum/yam ... _t221962_wp231.html
Konunun sonuna doğru ilerleyin.Dediğimi anlayacaksınız.

Son Düzenleme: yunus07 ~ 20 Mayıs 2012 02:37
Kapalı Hesap (200174)
20-05-2012, 02:39   |  #38  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

Evet haklısın yunus07 kardeşim zaten yamyam abimizde rica etmiş bu adamla tartışmaya girmeyelim...
Arkadaşlar boşverin ya istedini söyler gezer bu tınlamayın..

yunus07
20-05-2012, 02:48   |  #39  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
992 mesaj
Alıntı: kesko  
Evet haklısın yunus07 kardeşim zaten yamyam abimizde rica etmiş bu adamla tartışmaya girmeyelim...
Arkadaşlar boşverin ya istedini söyler gezer bu tınlamayın..
Aynen 
Bide sonra bişey sorması yokmu özür diledikten sonra kan beynime sıçrıyor valla
Forumda üye eksiliyor diye banlamıyorlarsa bırak eksilsin arkadaş !
Foruma sekisila gibi adamlar doluşacaksa

Son Düzenleme: yunus07 ~ 20 Mayıs 2012 03:06
okinkurt
20-05-2012, 03:25   |  #40  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Banlamazlarsa diğer üyeler gitmeye devam eder bu forumdan şimiye kadar neden gittiler bi sorsunlar kendilerine sonra gerekeni yaparlar...

BekleGeliyorum
20-05-2012, 03:52   |  #41  
OP Yıllanmış Üye
581 mesaj

Chip ajanları tüm kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmış çocuğun :))

Kapalı Hesap (54346)
20-05-2012, 13:21   |  #42  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

kesko  abi ben  seni biliyorum sen çok iyi bir arkadaşsın  gerçekten 
ben 18 eylül 1994 lüyüm  benden 10 yaş büyüksün abi
ama gerçekten herkesin halinden anlıyorsun  çok iyisin abi 
arada donanım haberde biraz   salak salak şeyler yazarım ama  bu arkadaş gibi değil  
orda adminler en ufak şeyde ban atıyorlar  20 gün kadar ben nerdeyse hiç ban yemedim  4 ay önce  4 gün birde 5 ay önce  4 gün ban yedim sadece onlarda moralim çok bozuktu  ondan  mal mal konuştum  kötü konuştum  ama  o zaman en sevdiğim öldü anneannem   kafam allak bullaktı

Kapalı Hesap (154666)
20-05-2012, 15:26   |  #43  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Acaba forumda bi YAMYAM olduğu için mi böyle.
Eğer sebebi buysa ben hemen kendime reset atayım.

BekleGeliyorum
20-05-2012, 16:16   |  #44  
OP Yıllanmış Üye
581 mesaj
Alıntı: Mr_YAMYAM  
Acaba forumda bi YAMYAM olduğu için mi böyle.
Eğer sebebi buysa ben hemen kendime reset atayım.
Yok abi ya senin gibi,kesko gibi abilerimiz olmasa forum hiç çekilmez,yürümez.

xExCaLiBuRx
20-05-2012, 23:59   |  #45  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
595 mesaj

Herkez Bırbırıne Saygılı Olsa Emınım Bole Sorunlar Olmaz  Ama Malesef Sekısıla Nıcklı Arkadaş Gıbı Insanlar Var Aramızda

okinkurt
21-05-2012, 08:30   |  #46  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

İnsan ?? :D:D

Kapalı Hesap (200174)
21-05-2012, 16:06   |  #47  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: Uğurhan Çavuş  
kesko  abi ben  seni biliyorum sen çok iyi bir arkadaşsın  gerçekten 
ben 18 eylül 1994 lüyüm  benden 10 yaş büyüksün abi
ama gerçekten herkesin halinden anlıyorsun  çok iyisin abi 
arada donanım haberde biraz   salak salak şeyler yazarım ama  bu arkadaş gibi değil  
orda adminler en ufak şeyde ban atıyorlar  20 gün kadar ben nerdeyse hiç ban yemedim  4 ay önce  4 gün birde 5 ay önce  4 gün ban yedim sadece onlarda moralim çok bozuktu  ondan  mal mal konuştum  kötü konuştum  ama  o zaman en sevdiğim öldü anneannem   kafam allak bullaktı
eywallah o senin güzelliğin..
Güzel kardeşim sen saçma şeyler yazıyorum diyorsun ama bu hakaret küfür ediyor çok fark var aralarında bu adamla kendini kıyaslama...
Arada saçmalamak iiidir Kahkaha
Ban yemek önemli değil banı yedikten sonra düşünmek gerek neden ban yedim diye sonra o hataları tekrar yapmamak için tedbirli olmak önemli..

soulmy
21-05-2012, 22:26   |  #48  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

N'olmuş bu siteye yahu. :(