Chip Mart 2005

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tonic
10-03-2005, 18:26   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,220 mesaj

bencede güzeldi bu ayki media player,dvd yazıcı testi... falan

hacker_23
10-03-2005, 18:31   |  #27  
Yıllanmış Üye
744 mesaj

ama ben ce ekran kartı testı hiç guzel deıll adamlar kafayı ekran kartıyla yemısler sankiii....

astegon
13-03-2005, 03:07   |  #28  
Üye
96 mesaj

Arkadaşlar,

Teknolojik gelişmeler CPU lardan çok GPU ları fena halde etkiliyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ekran kartı çıkmasın. Ben bu ayki testleri beğendim.

Ancak bu forumda olsun ya da olmasınlar, hiç bir şey olmamış gibi chip editörlerinin ya da yetkililerin "Oooh süper dergi yaparız biz" şeklindeki tavrı beni çileden çıkarıyor.

Mail atsam da, YAPICI olarak aylar öncesinden eleştirsem de kimsenin kılını kıpırdatma düşüncesi yok.

Varsa yoksa "Bakın yeni teknolojiler, alın size ekran kartı testi, 3 CD veriyoruz ...vs"

Benim gibi düşünen var mı bilmiyorum ama CHIP dergisi kendini tekrarayan ve tekdüze bir dergi oldu.

Bir değişiklik şart. Okur bunu istiyorsa "Sana ne alla alla" dememesi lazım bir derginin...

Ama şimdi yazdım bak 10 dakikam gitti...

Who cares.....

SilencE
13-03-2005, 12:50   |  #29  
Yıllanmış Üye
150 mesaj

We cares but not editors :-((

Der Rote BaroN
13-03-2005, 17:52   |  #30  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Google hacking yazısı epey işime yaradı ama merak ettim. Aslında meraktan da ziyade korktum. Acaba yasak mıdır bunu yapmak? Ares te veya soulseek te bulamadığım yazılımları indirdim. Özelikle "Index of /" +exe dizesini kullandığımda beni şaşırtan bir şeyle karşılaştım. Üniversitelere ait sitelerde hack edilmiş programlar kullanılıyor. Başta da nero 6.6.0.8. Bir yanda exe'si, bir yanda şifresi. Türkiye'm:))

Ve dergi ile ilgili yorumum. Bence Mayıs 2004 sayısı gibi doyurucu olmuş. Bir sürü yeni şey öğrendim. Aylık pc donanım testleri gibi uzun yer kaplayan ve direkt es geçtiğim yazılar yerine bilgilendirici ve eğitici yazıların verildiği bir sayı olmuş. Ben 100 üzerinden 90 veriyorum.

Son Düzenleme: Der Rote BaroN ~ 13 Mart 2005 17:55