Chip Online Bugünlerde Sorunlu...

mcafee23 ayrılmıştır
20-05-2010, 19:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

Sitenin ne flashları ne java scriptleri çalışıyor.Mesaj yazarken standart ve klasik sekmelerinin yanıdaki seçenekleri kullanamıyoruz.Resim video yüklemek zor oluyor.

internet explorer sayfaları tam yükleyemiyor.Devamlı aynı sayfayı yükleme isteğinde yüklüyor ama geç yüklüyor.Sonra sol altta sayfada sorun yazısı beliriyor.Flashlar yok.Site biraz çıplak kalmış.

Bu sorunları başka yaşayan varmı acaba?

Ama bu sorunun iyi bir tarafı da var İE8 ile chip online'ı açtığımmızda %70 cpu kullanımı oluyordu.%5'e düşmüş.... :)

Me Not Working Hard
20-05-2010, 20:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
749 mesaj

Kesin Eve Kurmuşlardır MakineyiSinsi

Daha Garip Olansa Bazen Konulara Cevaplar Yazıyorum Yazıyorum Cevap Yolla Diyorum Tak Tarayıcı Kitleniyor Sonra Senmisin Bana P4 Makine Saten Die Bi Küfür Ediyom Bilgisayarcıya Adamın Sülalesi Top Oluyor Sonra Bir Daha Yazamam Diyom Başka Konuya Bazen Cok Uzun Cevaplar Yazıyorum Onlar Gidmiyince Zaten İnsan Bunalıma Giriyor:)Diger Forumlarda Böyle OlmuyorAyrıca Cevap Yollama Kısmıda Daha İyi Olmalı Hızlı Cevap Bölümü Hiç Bi Özellik Taşımıyor Sırf Smile Yababilmek İçin Msj Düzenle Yada Sag Altaki Yanıtla İle  Girip Smile Ekliyorum Tabiki Gene Tarayıcı Donuyor Sadece chrome Böyle Ediyor Firefox Falan Gayet Saglam Şimdi Diceksinizki Tarayıcı Yanlış Kodlanmış :=)

Son Düzenleme: Me Not Working Hard ~ 20 Mayıs 2010 21:03
TnDnmz
20-05-2010, 21:05   |  #3  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

Bendede mesaj yazdığım halde yazmadınız diyor kafayı yiyecem en az 10 tane mesajımda böyle oldu.Devamlı ünlem işareti çıkıyor her mesajda :)