CHIP Online'dan çok özel bir röportaj!

CHIP Online
07-08-2010, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Dünyanın en popüler online oyunlarından Knight Online'ın önemli ismine merak edilen her şeyi sorduk.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/chip ... roportaj_21706.html

Resimlerle: 5 dev online RPG'den 88 nefes kesen duvar kağıdı

CHIP Online Türkiye'nin ve dünyanın en popüler devasa online oyunlarından Knight Online'ın geliştiricileri ile sizler için çok özel bir röportaj yaptı!

Oyuncuların başından kalkamadığı bir online oyun olan Knight Online, Türkiye'de gelmiş geçmiş en popüler MMORPG'lerden birisi olma özelliği taşıyor. Knight Online Prodüktör Yardımcısı Joey Hibbard'a merak ettiğiniz soruları sorduk.

10 Ağustos'ta Knight Online'da neler olacak, nasıl olacak? Bu oyun gerçekten ne kadar popüler? İşte bu sorular ve belki de daha önemlisi, oyunun geleceği ne olacak? Türkiye'de ve dünyada online oyun pazarında neler olup bitiyor?

İşte bütün bunların cevapları, oyuncuların gelecekte karşılaşacağı süprizlere dair ilk bilgiler, size özel röportajımızda yer alıyor. İşte bir solukta okuyacağınız çok özel bir röportaj...

Tüm konu: CHIP Online'dan çok özel bir röportaj!

Resimlerle: 5 dev online RPG'den 88 nefes kesen duvar kağıdı

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Knight Online sizce ne kadar iyi bir oyun?

Kapalı Hesap (172709)
07-08-2010, 02:17   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

adramiti  size katiliyorum arti
olmayan gelecek nasil mahfedilir.

Beyaz_
08-08-2010, 18:59   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

4 Yıl oynadım bu oyunu. Haksızlıklarla dolu bir oyun. Kaldıki tüm online oyunlar aynı bence. Güvenliksiz ve ilgisiz. Turklere karsi tavir yapan Adminlerle dolu.

Oynamak isteyenler icin HAYIR diyorum .

firaristt
08-08-2010, 22:42   |  #4  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

"rezalet" bi oyun... hem gençlerin geleceğini ve şimdiki zamanlarını çalıyor, hiç bir amaç yok, her türlü şike hile var, küfür-argo gırla kullanılıyor, hiç bi işe yaramaz berbat bi oyun... kimisi para için char kasıp satar 100-200TL alınca şebek gibi sevinir ama şunu unutmasınlar ( bi tane 80lwl char 200TL kadar heralde o kadar parayı bi işte çalışsalar 1 haftada rahatlıkla kazanırlar ama bi charı 80lwl yapmak için pc nin kendilerinin ömürlerini harcayıp kendine sinir harbi yapıp uğraşıp tucalete bile gitmeyip birde üstüne bi ton elektrik harcayıp kendilerine zarar veriyorlar..."

iş sadece char kasmayla bitmiyor ki daha onu 80+lwl yapmak için bişeyler alıcanda oyun parası oyunun içinden bişey alıcam diye bi ton para harcarlar o parayı görmezler ama o kadar parayı verdikten sonra kaç tane orj. oyun alınır...

tamam bnde Silkroad oynadım bayağı bi oynadım hemde... ama bütün oyun için harcadığımm para en fazla 20-25TL i anca bulur.... 89lwl char yaptım elime ne geçti? hiç... tanıdığım çok kişi var bi oyun için çok uçuk rakamlar harcayan, 4000-5000TL harcayanlar var o kadar parayı bi oyuna verceklerine bnce 3yılda 2 pc değiştirseler 1500x2=3000TL yapar 1000TL e 10tane rahatlıkla orj. oyun alınır indirimde fln bulursan 30-40tane rahatlıkla alınır :D 30x7=210gün yapar :D ama knight taki hileciler, dolandırıcılar, hrsızlar, hatta daha bacak kadar 7-8 yaşındaki hırsızlar, o kadar fazla oyun oynayıp kafayı sıyıran daha sonra kardeşini arkadaşını .... bu liste uzar gider...

. oyunlarda yaş sınırlaması var ama bn hiç bi online oyun sitesinde +8 +13 +18 gibi hiç bi uyarı görmedim... grafik desen grafik yok, amaç desen amaç yok, oyundan aldığın zevk desen oyunun içindeki dolandırıcılardan yalakalardan sinirini bozmanın dışında hiç bi zevki yok, yani oyunda it kopuk ne ararsanız var ama 1 tane düzgün insana raslarsanız kendinizi bi garip hissedersiniz....

o kadar para verdikten sonra birde 3-4 tane char açanlar var haliyle iyi pc lazım onun için... ee o kadar iyi sistemin varken online oyuna vericeğin parayı normal bi oyuna ver çok daha iyi :D bi crysis in grafiklerini düşünün bi de knight ın grafiklerini arada bırakın dağları gezegen gibi fark var :))

EĞER OYNAMAK İSTEYEN VEYA OYNAYAN VARSA O OYUNU HİÇ OYNAMASIN !! BENDEN SİZE TAVSİYE....

Kadir190
09-08-2010, 21:44   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
283 mesaj

Aslında süper bi oyun tabi bağımlı olmassan ve oyun içinde hileler olmazsa
Mesala biz bütün kafe bi parti kurup birini kurban olarak gönderiyoruz sonra herkez gelio ve mageler alan atıoo ooo süper harikulede eğlencele yalnız bağımlı olmazsan güzel bi oyun
ben 3 yıldır oynamıyorum bağımlı olmadım (tabi bi bağımlılık dönemi geçirdikten sonra)
Ama ben bağımlı olmam edasına kapılıp oyuna başlamayın
bi kere oyunda adam akkıllı bişeye sahip olmak için para(preminium) ödemen lazım
BENCE BOŞVER BAŞKA OYUN MU YOK!
Ayrıca MAL gibi para bayılacağınıza pwp swlerede oynayın